Dachował opel

wiadomosci Trzy zastępy straży pożarnej wezwane zostały do zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek 9 maja w miejscowości Zabiele w gminie Stoczek Łukowski. Na skrzyżowaniu dróg dachował samochód osobowy.

Łuków24

Opublikowano: 13 maja 2019 12:43 | Aktualizacja: 13 maja 2019 12:43

Do wypadku doszło 9 maja kilka minut po godzinie 13. Na miejsce udał się zastęp PSP w Łukowie oraz strażacy ochotnicy z OSP w Stoczku Łukowskim i OSP w Zgórznicy. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jeden z kierowców nie zachował ostrożności przy dojeździe do skrzyżowania i uderzył w drugi pojazd, który w wyniku zajścia dachował.

W zdarzeniu tym na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w pojazdach, a na koniec zmyli jezdnię z płynów eksploatacyjnych. Pojazdy jakie uczestniczyły w zdarzeniu to Volkswagen T4 i Opel Vectra.

Na miejscu pojawiło się też pogotowie ratunkowe oraz policja. Mundurowi ukarali mandatem karnym kierowcę, który nie ustąpił pierwszeństwa.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.