Dni Łukowa 2019: Przedszkoliada nad Krzną

wiadomosci "Rodzinny tunel" i "przedszkolny Kujawiaczek" to tylko część konkurencji, które musieli pokonać rodzice wraz z dziećmi w ramach tzw. "Przedszkoliady". Zawody sportowe dla całych rodzin od kilku lat towarzyszą Dniom Łukowa.

Łuków24

Opublikowano: 26 maja 2019 10:34 | Aktualizacja: 26 maja 2019 10:34

W tegorocznej edycji „Przedszkoliady” wzięło udział 12 przedszkoli publicznych i niepublicznych funkcjonujących w Łukowie. Większość z nich wystawiła 15-osobowe reprezentacje, którym towarzyszyli rodzice i opiekunowie. Zawody rozegrano na obiektach OSiR nad Krzną. Konkurencje prowadzili nauczyciel SP nr 2 w Łukowie Mariusz Kiełczewski ze szkolnymi wolontariuszami oraz społeczność Przedszkola Miejskiego nr 3.

Organizatorzy w tym roku przygotowali w sumie sześć konkurencji. Dzieci wspólnie z rodzicami pokonywali „rodzinny tunel”, brały też udział w kilku innych zabawach. W „Przedszkoliadzie” nikt nie czuł się przegranym. Nagrody, dyplomy i puchary otrzymali wszyscy startujący w zawodach.

Samą rywalizację poprzedziła rozgrzewka i występ artystyczny miejskiej „Trójki”. Składano też życzenia mamom z okazji ich święta. Dni Łukowa trwają.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.