Reklama

Reklama

Działają u siebie, a LGD Razem nagradza

Opublikowano: 21 lipca 2019 07:48
Autor: Łuków24

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania "Razem" zorganizowała konkurs na "Najciekawszą inicjatywę Ziemi Łukowskiej". Nadesłano 16 zgłoszeń, w tym 5 w kategorii zadanie inwestycyjne oraz 11 w kategorii zadanie nieinwestycyjne.

Reklama

WYNIKI KONKURSU NA "NAJCIEKAWSZĄ INICJATYWĘ ZIEMI ŁUKOWSKIEJ"
Kategoria I: realizacja zadania inwestycyjnego: 
I miejsce – Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności, które przedstawiło inicjatywę "Armata dla Stoczka".  Nagroda: karta podarunkowa o wartości 700  zł.
II miejsce – Towarzystwo Przyjaciół Wojcieszkowa za inicjatywę   "Bądźmy dumni z naszych korzeni".   Nagroda: karta podarunkowa o wartości  500  zł. 
III miejsce – Towarzystwo Przyjaciół Woli Gułowskiej, za inicjatywę "Rozwój infrastruktury i usług w gminie Adamów w zakresie turystyki poprzez budowę kompleksu paintball oraz uruchomienie Przystani Rowerowej". Nagroda: karta podarunkowa o wartości 300  zł. 

Kategoria  II:  zadanie nieinwestycyjne: 
I miejsce – Fundacja Międzynarodowej Integracji Gospodarczej i Kulturalno-Turystycznej za inicjatywę "poCZYTALNIA". Nagroda: karta podarunkowa o wartości 700,00 zł. 
II miejsce – Grupa Tu Spoczywa Bohater – Grupa Adamów za inicjatywę pn. "Mural patriotyczny powstały z okazji 80-tej rocznicy Bitwy pod Wolą Gułowską".  Nagroda: karta podarunkowa o wartości 500  zł. 
III miejsce – Klub 50+ Stoczek Łukowski za inicjatywę   Gra miejska "Stoczek Łukowski – Miasto z charakterem". Nagroda: karta podarunkowa o wartości  300  zł.
III miejsce ex aequo – Towarzystwo Przyjaciół Wojcieszkowa za inicjatywę pn. "Konie w Krainie Ramzesa – VIII Memoriał Kawaleryjski o szablę majora Jaworskiego".  Nagroda: karta podarunkowa o wartości 300 zł. 

Wyróżnienia i upominek 
To  gra planszowa "Na Szlaku Ziemi Łukowskiej".  Otrzymali je: 
- Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Józefów Duży, inicjatywa: "Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez budowę placu zabaw w Józefowie Dużym
- OSP w Radoryżu Kościelnym, inicjatywa: "Budowa altany – miejsca spotkań dla mieszkańców"
- Stowarzyszenie Modry Len z Adamowa, inicjatywa: "Orszak Trzech Króli w Adamowie".
- KGW w Gręzówce, inicjatywa: "Wesele Ludowe".
- ULKS "Dragon" Wojcieszków, inicjatywa: "24 godzinny mecz piłki siatkowej".
- Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla, inicjatywa: "Powstanie zespołu Szalibabki".
- Rada Rodziców przy ZS w Serokomli, inicjatywa: Rodzice dzieciom – "Rzepka".
- KGW w Burcu "Wyjątkowe i Gospodarne", inicjatywa: "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA" msza polowa w Burcu upamiętniająca poległych żołnierzy 50 DP.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.