Reklama

Reklama

Dzień dziecka w parku miejskim

Opublikowano: 28 maja 2019 08:25
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Archiwum portalu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Na sobotę 1 czerwca zaplanowano poświęcony dzieciom festyn. Do wspólnej zabawy w parku miejskim zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury.

Reklama

W tym szczególnym dla dzieci dniu park w Łukowie zamieni się w strefę zabawy. Podczas wydarzenia dzieci wraz z rodzicami, będą miały okazję wziąć udział w różnorodnych zabawach i atrakcjach, przygotowanych na ten dzień przez instytucje miejskie oraz firmy.

W programie m.in.: konkursy z nagrodami, upominki, animacje, malowanie twarzy, zabawy sportowe, stoisko plastyczne, dmuchańce, znakowanie rowerów, pokaz samochodów i motocykli policyjnych oraz wozów strażackich, konkursy z księgarnią oraz bankiem. Na zakończenie wydarzenia wystąpi cyrk Luna. Dniu Dziecka będzie towarzyszył muzyczny akcent - występy muzyków formacji Miniband, działającej przy ŁOK-u.

Wydarzenie zaplanowano w sobotę 1 czerwca w godzina5:00 - 18:00. Wstęp wolny.

Współorganizatorzy: Miasto Łuków, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie i Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Łukowie.

Partnerzy wydarzenia: Przychodnia Centrum, Platinium Gym&Fitness, Smykolandia Anna Siemionek, Księgarnia „Prymus”, PKO Bank Polski, Cyrk Luna oraz Grupa Azoty.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.