Reklama

Reklama

Eliminacje Powiatowe 39. Małego Konkursu Recytatorskiego

Opublikowano: wt, 10 mar 2020 09:41
Autor:

Eliminacje Powiatowe 39. Małego Konkursu Recytatorskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza młodych recytatorów do wzięcia udziału w Eliminacjach Powiatowych 39. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Reklama

Zapraszamy uczniów z klas I-VI. Eliminacje odbędą się we wtorek 19 maja o godzinie 10:30 w Łukowskim Ośrodku Kultury. Prosimy o przeprowadzenie eliminacji szkolnych. Po wytypowaniu trzech recytatorów z klas I-III i trzech z klas IV-VI prosimy o dostarczenie do ŁOK ich karty zgłoszenia do 8 maja 2020 roku.

W przypadku dużej liczby uczniów w danej szkole prosimy o uzgodnienie zwiększenia limitu z koordynatorem Eliminacji Powiatowych - Sławomir Żyłka; tel. 608-887-121.

Repertuar uczestnika stanowi jeden wiersz lub fragment prozy, nie prezentowany w innych konkursach, tematyka tekstu jest dowolna. Repertuaru nie wolno zmieniać nakolejnych etapach konkursu. Czas występu: do 5 minut.Jury turniejów powiatowych może typować do Wojewódzkiego Koncertu Laureatów po dwóch recytatorów w każdej kategorii (razem - do 4 osób).

Istnieje możliwość przesunięcia limitu miejsc na inne kategorie, liczba recytatorów zakwalifikowanych do Lublina nie może jednak przekroczyć 4 osób.Organizatorem 39. Małego Konkursu Recytatorskiego jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.Organizatorem Eliminacji 39. Małego Konkursu Recytatorskiego dla Powiatu Łukowskiego jest Łukowski Ośrodek Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.