Flagi od strażaków

wiadomosci Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Turzych Rogach odwiedzili mieszkańców ich miejscowości. Rozdawali flagi, by w biało-czerwonych barwach móc świętować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Łuków24

Opublikowano: 15 listopada 2018 10:02 | Aktualizacja: 15 listopada 2018 10:02

Flagi przywędrowały do Turzych Rogów z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Opakowane w specjalne pudełka z godłem zostały rozdane przez strażaków miejscowej OSP. Ochotnicy chcieli w ten sposób uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwiedzali domy, aby każdy mieszkaniec mógł wywiesić flagi na swojej posesji. W ten sposób strażacy i społeczność Turzych Rogów uczcili narodowe święto.

Flagi otrzymali także poseł Krzysztof Głuchowski, starostwa łukowski Janusz Kozioł, wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak oraz proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie ks. Antoni Pietruszka. Biało-czewone barwy zawisnęły też na tzw. witaczach przy wjeździe do miejscowości.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.