Geologiczny piknik w Gołaszynie

wiadomosci Ekologiczny pokaz mody, a także wystawy skał i minerałów to część atrakcji, które przygotowano na "Festyn rodzinny z geologią". Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 9 czerwca w Gołaszynie.

Łuków24

Opublikowano: 22 maja 2019 14:02 | Aktualizacja: 22 maja 2019 14:02

Zespół Szkół w Gołaszynie będzie miejscem pikniku geologicznego, który od kilku lat jest organizowany na terenie gminy Łuków. W niedzielę 9 czerwca - kiedy odbędzie się piknik – na mieszkańców będzie czekał m.in. ekologiczny pokaz mody, warsztaty artystyczne, konkursy wiedzy i zawody sportowe.

Atrakcją będzie figura dinozaura, który „przechadzać” się będzie między uczestnikami festynu. Organizatorzy zachęcają też do obejrzenia wystawy skał i minerałów, które kryje m.in. Ziemia Łukowska. „Festyn rodzinny z geologią” rozpocznie się o godz. 13.30 polową mszą św., a zakończy o godz. 19.00.

Organizatorzy: Gmina Łuków, Zespół Szkół w Gołaszynie, Lokalna Grupa Działania „Razem ku Lepszej Przyszłości” oraz Rada Sołecka w Gołaszynie, KGW Gołaszynianki, OSP Gołaszyn i Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.