Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Głosujmy na Łuków

wiadomosci Miasto Łuków bierze udział w fotograficznym konkursie „Plebiscyt Terra Flower Power 2020”, który wyłonić ma najlepiej ukwieconą miejscowość w Polsce.

ŁP

Opublikowano: 3 sierpnia 2020 10:17 | Aktualizacja: 3 sierpnia 2020 10:17

W tym celu prosimy mieszkańców o oddawanie głosów na zdjęcie ukwieconego Placu Solidarności i Wolności w centrum miasta. Głosowanie odbywa się na facebooku i trwa do 17 sierpnia.

 

By oddać głos, należy polubić zdjęcie na profilu „Inspirowani Naturą” na facebooku, a następnie udostępnić je na swoim profilu. Fotografia dostępna jest pod adresem: https://bit.ly/InspirowaniNaturaLukow.

 

 

Do wygrania są instalacje, które pozwolą w jeszcze większym stopniu ukwiecić centrum Łukowa. Im większe zaangażowanie, tym większa szansa na wygraną - dlatego warto zaprosić do zabawy rodzinę, przyjaciół oraz znajomych, by wspólnie wygrać cenne nagrody dla swojej miejscowości, a tym samym pomóc jej jeszcze bardziej wypięknieć i zaprezentować się całej Polsce.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.