Reklama

Reklama

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na Świątecznego Anioła

Opublikowano: czw, 25 lis 2021 09:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości GMINA ŁUKÓW Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do udziału w Konkursie Bożonarodzeniowym na Świątecznego Anioła.

Reklama

W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych z terenu Gminy Łuków oraz mieszkańcy gminy Łuków. Należy własnoręcznie wykonać Świątecznego Aniołka. Każdy uczestnik może złożyć  1 pracę, wykonaną dowolną techniką plastyczną.

Jury dokona oceny prac i wyłoni zwycięzców.  Prace  będą oceniane w 4 kategoriach: I- przedszkola i klasy 0, II – klasy 1-3 szkoły podstawowej, III – klasy 4-8 szkoły podstawowej, IV – młodzież + dorośli. Każda praca  powinna być zaopatrzona w podpis zawierający imię i nazwisko uczestnika, wiek, w przypadku uczestników podlegających pod kategorię I-III: klasę/grupę przedszkolną, nazwę placówki oświatowej lub biblioteki, imię i nazwisko opiekuna, pod kierunkiem którego wykonano pracę. Prace bez pełnych danych nie będą oceniane. Prace należy dostarczyć do 30 listopada do biblioteki w Gręzówce, na adres Gręzówka 35. 

Podsumowanie Konkursu odbędzie się podczas  Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łukowie. Jeśli Jarmark zostanie odwołany, organizator powiadomi zwycięzców telefonicznie o czasie i miejscu wręczenia nagród. Przewidziano nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce w każdej z kategorii. Dodatkowe informacje: GBP w Gręzówce lub pod nr tel.: 25 798 15 26.

 Anioły możecie dostarczać do każdej z  Filii GBP w Łukowie: w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce oraz Strzyżewie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.