Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Gra miejska "Przez Łuków śladami historii". Zapisz się

wiadomosci Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 września.

red

Opublikowano: 14 września 2020 06:27 | Aktualizacja: 14 września 2020 06:37

Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa oraz Komenda Hufca ZHP Łuków zapraszają mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w grze miejskiej „Przez Łuków śladami historii”.

Wydarzenie zaplanowano w piątek 18 września na ulicach, skwerach i innych miejscach na terenie miasta. Do udziału w grze zaproszone są osoby w różnym wieku, zarówno członkowie rodzin, grupy przyjaciół, czy uczniowie szkół. Na zwycięzców czekają nagrody.

Gra  będzie się odbywać z zachowaniem niezbędnych obostrzeń sanitarnych i będzie polegała na odkryciu kilku ukrytych uprzednio w zagadkach miejsc naszego miasta. Jej zwycięzcami zostaną członkowie tej drużyny, którzy poradzą sobie najszybciej z zagadkową trasą oraz pytaniami przy gotowanymi na punktach kontrolnych przez organizatorów.

Początek gry miejskiej „Przez Łuków śladami historii” zaplanowano w piątek, 18 września o godz. 9:00 w parku miejskim przy ul. Warszawskiej w Łukowie.

 


Osoby chcące wspólnie odkrywać nietypowe, często nieznane miejsca w mieście, mogą się rejestrować drogą mailową ([email protected], [email protected]), bądź drogą telefoniczną (25 798 27 21, 661 654 609). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 września.

 

Gra miejska „Przez Łuków Śladami Historii” realizowana jest w ramach projektu „Patriotyzm na co dzień – Łuków 2020”, współfinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”. Jej organizatorami są: Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie, Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa oraz Komenda Hufca ZHP w Łukowie. Wydarzeniu patronuje Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski. 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +8 / -1

    Ulżyło ci.....

    ........popaprańcu , miejska patologio?