Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Jutro w gminie Wojcieszków zbiórka "gabarytów"

wiadomosci Zgodnie z harmonogramem 30 września w gminie odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

red

Opublikowano: 29 września 2020 11:34 | Aktualizacja: 29 września 2020 11:34

Jak przypominna Urząd Gminy odpady wielkogabarytowe to odpady komunalne powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w pojemnikach i workach.

Do tej grupy zaliczamy m.in stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, wózki dziecięce, kompletny sprzęt elektroniczny i elektryczny.

Zbiórka odpadów obejmuje również czyste opony, które nie pochodzą z działalności rolniczej. 

Wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne można wywieźć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), ul. Partyzantów 3 (przy oczyszczalni ścieków w Wojcieszkowie). 

PSZOK czynny w każdy wtorek w godz. 8.00 – 15.00

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 24 dni temu | ocena +1 / -0

    Wojcieszkowianin

    Lop Pamiętaj, że Pani Wójt liczy każdy worek ze śmieciami bo to kosztuje ogrom pieniędzy. Nie każe wystawiać bio i popiołu bo to można przecież spożytkować we własnych gospodarstwach a nie oddawać, tylko nie zastanowi się że może trzeba wprowadzić przepis do Gminy, który będzie umożliwiał pomniejszenie opłaty za śmieci o te dwie frakcje. Skoro prosi, aby tych śmieci nie wystawiać to niech nie pobiera za to pieniędzy.

  • 25 dni temu | ocena +0 / -0

    Lop

    Czyste? Czyli co umyc je ,a co z oszczedzaniem wody ?a rolnicze gdzie ?do lasu .