Reklama

Reklama

Kandydat do Sejmu proponuj intronizację Chrystusa i wprowadzenie lokalnej waluty

Opublikowano: 20 września 2019 10:18
Autor: Łuków24

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Mateusz Gryz z Konfederacji ma dwa sztandarowe punkty programu. Ogłosił je w mediach społecznościowych

Reklama

W związku z wyborami do Sejmu RP ogłaszam dwa hasła programowe, którymi są: Intronizacja JEZUSA CHRYSTUSA na Króla Polski i Polaków oraz wprowadzenie waluty lokalnej TALENT na terenie powiatu łukowskiego i kolejnych - pisze na swoim profilu na Facebooku Mateusz Gryz. 
- Uważam, że wypełnienie tylko tych dwóch założeń spowoduje ogromną zmianę w codziennym życiu nas wszystkich.
Po pierwsze: wypełnienie prośby naszego Pana i Króla jest niezbędne w tych coraz ciekawszych czasach, kiedy jedyną stałą jest zmiana. Po drugie: uwolnienie potencjału i rozwój lokalnej społeczności jest niezbędny wobec zbliżających się wielu zagrożeń, w tym katastrofy demograficznej i stagflacji - informuje Gryz. (Fot. Facebook Mateusz Gryz)UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.