Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Kathia zagrała w Gołowierzchach. Co za talent

wiadomosci Koncert, który zrealizowany był w ciekawej i inspirującej atmosferze cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

red

Opublikowano: 14 września 2020 06:48 | Aktualizacja: 14 września 2020 06:49

W piątkowy wieczór Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprosił do podłukowskich Gołowierzchów na występ zjawiskowej artystki Kathii. 

 

Kathia, czyli Katarzyna Półrolniczak, to młoda piosenkarka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Wokalistka z Wielkopolski podczas swojego występu grała na gitarze i pianinie. Wykonała własne, autorskie utwory - zarówno po polsku,  jak i po angielsku. 

 

Występ artystki z Wielkopolski trwał niemal tyle samo, co późniejsze rozmowy z fanami i uczestnikami koncertu. Wszyscy z nich mieli możliwość zakupić najnowszą płytę Kathii.


Ponadto na miejscu wszyscy uczestnicy mieli okazję wypróbować ciepłe i zimne przekąski przygotowane przez Klub Seniora na Topie i Koło Gospodyń Wiejskich w Gołowierzchach. 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.