Kiermasz wiązanek i stroików w Turzych Rogach

wiadomosci GMINA ŁUKÓW W piątek 25 października w Podstawowej Szkole Filialnej w Turzych Rogach nauczycielki i mamy uczniów klas I-III przygotowały na szkolny kiermasz wiązanki z okazji Dnia Wszystkich Świętych.

Łuków24

Opublikowano: 6 listopada 2019 15:00 | Aktualizacja: 6 listopada 2019 15:00

Kiermasz odbył się w dniach od 28-30 października. Stroiki i wiązanki wykonano z materiałów zakupionych z funduszy SKO oraz przyniesionych przez rodziców, nauczycieli. 

- Zarobiane pieniądze wpłacamy na szkolne konto SKO i pod koniec roku szkolnego zostaną przeznaczone na niespodziankę dla dzieci - mówią organizatorzy kiermaszu.

  - Dziękujemy bardzo za zaangażowanie mam i pań w przygotowaniu wiązanek, wszystkim rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy poprzez zakup wiązanek - dodają.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.