Kobieta z podejrzeniem zawału eskortowana przez policjantów

wiadomosci Samochodem kierował mąż kobiety. Wyjechał on "na spotkanie" wezwanej karetce pogotowia.

Łuków24

Opublikowano: 18 listopada 2019 12:23 | Aktualizacja: 18 listopada 2019 12:23

Policjanci z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim patrolowali okolicę, gdy z dużą prędkością podjechało do nich auto, którego kierowca dawał im sygnały światłami drogowymi. 

Mężczyzna poinformował policjantów  że wiezie on swoim autem żonę, wymagającą pilnej interwencji lekarskiej. Opowiadał, że 31-latka ma duszności i silne bóle w klatce piersiowej, że mogą to być objawy zawału serca. Mężczyzna powiedział też policjantom, że wezwał karetkę pogotowia ale z racji tego, że liczy się każda minuta postanowił wyjechać do karetki.

Dzielnicowy asp. szt. Andrzej Ostrowski i „dochodzeniowiec” asp. szt. Wojciech Bogusz z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim włączyli sygnały uprzywilejowania radiowozu i ruszyli w kierunku Łukowa. Bezpośrednio za nimi jechał „pilotowany” samochód, z 31-latką. 

Po przejechaniu 15 km policjanci zauważyli jadącą z naprzeciwka karetkę. Personel medyczny zajął się 31-latką. Przewieziono ją do szpitala, gdzie udzielono jej specjalistycznej pomocy.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.