Komunikacja miejska: spotkanie konsultacyjne

wiadomosci Na poniedziałek 15 kwietnia zaplanowano konsultacje społeczne w sprawie komunikacji miejskiej w Łukowie. Przyjdź do urzędu i wyraź swoją opinię na ten temat.

Łuków24

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 17:22 | Aktualizacja: 12 kwietnia 2019 17:22

Komunikacja miejska to jeden z najważniejszych punktów wyborczych burmistrza Łukowa Piotra Płudowskiego. Po powołaniu specjalnego zespołu mającego zająć się opracowaniem zasad funkcjonowania w mieście transportu zbiorowego, przyszedł czas na podzielenie się efektami prac z mieszkańcami Łukowa i działającymi na terenie miasta grupami i stowarzyszeniami.

Konsultacje społeczne dotyczące komunikacji miejskiej odbędą się w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej magistratu, przy ul. Piłsudskiego 17. Podczas spotkania grupa, której prace nadzoruje wiceburmistrz Paweł Krasuski, przedstawi swój pomysł na transport zbiorowy i będzie oczekiwać na uwagi ze strony przyszłych użytkowników autobusów.

Zebrane informacje i pomysły zostaną poddane analizie, a najlepsze z nich włączone zostaną uwzględnione przez zespół. Burmistrz szacuje, że komunikacja może ruszyć w Łukowie już w przyszłym roku.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.