KURIA: Biskupi nie są zakażeni

foto Ks. Biskup Kazimierz Gurda

wiadomosci Są już wyniku badań obu duchownych

Łukasz Prusak

Opublikowano: 6 lipca 2020 06:34 | Aktualizacja: 6 lipca 2020 06:46

Jak poinformował rzecznik Kurii Diecezjalnej w Siedlcach ks. kan. Jacek Świątek przeprowadzone badania nie stwierdziły wirusa Covid – 19 u obu biskupów diecezji siedleckiej.

 

 

Negatywne testy na obecność koronawirusa mają zarówno biskup siedlecki Kazimierz Gurda jak i biskup pomocniczy Grzegorz Suchodolski. Negatywne wyniki dały także  testy przeprowadzone  u osób z ich otoczenia.

 

O sprawie pusaliśmy TUTAJ

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • avatar

  miesiąc temu | ocena +0 / -0

  Elwira

  Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

 • avatar

  miesiąc temu | ocena +4 / -0

  olaf

  Piszczac znajduje się ponad 80 km od Łukowa, dlatego pisanie "duże ognisko niedaleko Łukowa" to chyba lekka przesada lub nakręcanie atmosfery. Poszukiwania ludzi ze Mszy św. związane jest z tym, że wśród mieszkańców gminy Piszczac zarażany jest także ksiądz, dlatego trzeba sprawdzić wszystkie osoby. Taka procedura nie jest nowością i nie róbmy z tego sensacji, bo jak na weselu potwierdzono przypadek pozytywny to Sanepid też musiał skontaktować się ze wszystkimi gośćmi weselnymi.

 • avatar

  miesiąc temu | ocena +2 / -1

  Niestety nie wszyscy księża mieli tyle szcześcia , duże ognisko niedaleko Łukowa

  https://kurierlubelski.pl/koronawirus-trwaja-badania-120-osob-w-gminie-piszczac/ar/c1-15063518