Kwietniowa giełda kolekcjonerów

wiadomosci Zgodnie ze zwyczajem, w pierwszą niedzielę miesiąca w Łukowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Giełda Kolekcjonerów. Najbliższe tego typu wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia.

Łuków24

Opublikowano: 5 kwietnia 2019 09:45 | Aktualizacja: 5 kwietnia 2019 09:45

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną, cykliczną Giełdę Kolekcjonerów, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 10.00. Miejscem spotkania miłośników staroci będzie tradycyjnie sala widowiskowa domu kultury.

Na tym cyklicznym targowisku, które odbywa się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w Łukowskim Ośrodku Kultury, będzie można kupić, wymienić, obejrzeć oraz sprzedać znaczki pocztowe, monety i banknoty, karty pocztowe i widokówki, karty telefoniczne, medale, odznaki, ordery, stare dokumenty, listy, pamiątki wojskowe, stare obligacje i akcje, zapalniczki i inne starocia.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.