Lata 70. na scenie

wiadomosci Widowiskowy koncert w ramach Dni Łukowa dali członkowie działającej przy ŁOK Fabryki Piosenki. W tym roku młodzi, utalentowani wokaliści zaprezentowali piosenki disco z lat 70. XX wieku.

Łuków24

Opublikowano: 28 maja 2019 08:17 | Aktualizacja: 28 maja 2019 08:17

Dni Łukowa to okazja do zaprezentowania utalentowanych mieszkańców miasta. W tym roku z blisko godzinym koncertem przed widownią wystąpili podopieczni działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryki Piosenki. Młodzi artyści wykonywali utwory zajmujące niegdyś czołowe miejsca na listach przebojów.

Piosenki te - lubiane także dziś - pochodzą z lat 70. XX wieku, a więc epoki której towarzyszyły oryginalne stroje, światła, czy chęć odskoczni od szarości dnia codziennego. Wokaliści Fabryki Piosenki stuprocentowo odtworzyli klimat dawnych lat. Galeria zdjęć oraz film z występu znajduje się poniżej.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.