Reklama

Reklama

Liceum dla Dorosłych zaprasza

Opublikowano: czw, 1 wrz 2016 09:30
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Liceum dla Dorosłych zaprasza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie informuje, że są jeszcze wolne miejsca w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych na rok szkolny 2016/2017

Reklama

Jak informuje placówka, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych jest propozycją dla wszystkich osób, chcących zdobyć wykształcenie średnie, bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków. To szkoła dla tych,  którzy zakończyli edukację na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum lub ukończyli Zasadniczą Szkołę Zawodową.

W Liceum realizowana jest podstawa programowa przewidziana dla kształcenia ogólnego dla szkoły ponadgimnazjalnej, zaś po ukończeniu nauki jej słuchacze zdobywają wykształcenie średnie ogólnokształcące i mogą przystąpić do egzaminu maturalnego. Mogą też kontynuować naukę w szkołach wyższych lub szkołach policealnych.

Jak długo trwa nauka? Jeżeli słuchacz ma ukończoną Zasadniczą Szkołę Zawodową, to cykl nauczania w Liceum dla Dorosłych trwa 2 lata (4 semestry), jeżeli natomiast do nauki chce przystąpić osoba z wykształceniem gimnazjalnym albo ukończoną dawną szkołę podstawową, to cykl nauczania w Liceum dla Dorosłych trwa 3 lata (6 semestrów). Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Szkoła jest bezpłatna przez cały czas trwania nauki. 18 lat lub ukończy w roku kalendarzowym. Nie ma górnej granicy wiekowej.

Zapraszamy do sekretariatu szkoły: Łuków, Aleje Tadeusza Kościuszki 10,  tel. (25) 798 29 50

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.