ŁUKÓW. 8 MEDALI NASZYCH ZAWODNIKÓW - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 medali zdobyli reprezentanci klubu KSW Łuków na Otwartych Mistrzostwach Piaseczna dzieci i młodzieży w kickboxingu. Na najwyższym stopniu podium zawodnicy z Łukowa stawali dwukrotnie. Zawody zorganizowano w sobotę 20 marca w sali GOSiR w Piasecznie

O medale walczyło ponad 200 zawodników z 17 klubów z całej Polski. W piaseczyńskim turnieju tradycyjnie wystartowali zawodnicy łukowskiej sekcji kickboxingu KSW Łuków. Ekipa prowadzona przez trenera Zenona Pawlikowskiego składająca się z 15 zawodników wywalczyła 8 medali, w tym 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe.

Złote medale zdobyli Oskar Dudziński i Bartosz Daniluk, srebrne Emilia Krasuska i Maksymilian Kondracki, a na najniższym stopniu podium uplasowali się Paweł Posiadała, Jakub Oponowicz, Michał Kruczek i Dominika Kondracka.