Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

ŁUKÓW Będą się ścigać wózkami

wiadomosci Już 22 sierpnia w godz 15-17. w parku miejskim odbędą się IV Łukowskie Wyścigi Wózków w chodzie Buggy Gym, które po raz 4 organizuję Sylwia Mateńka Woch.

ŁP

Opublikowano: 13 sierpnia 2020 06:44 | Aktualizacja: 13 sierpnia 2020 06:45

Ta impreza odbyła się  we wcześniejszych latach i cieszyła się dużym zadowoleniem całych rodzin z dziećmi, gdzie mogli spędzić to niedzielne popołudnie aktywnie wraz ze swoimi pociechami. - Zachęcamy i aktywizujemy rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chce pokazać, iż dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu - mówi Sylwia Mateńka Woch. Dodatkową atrakcja w tym roku będzie przejście trasy z wózkami dla lalek. 

 

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Piotr Płudowski. Patronat medialny Łuków24.pl

 

 W programie: 

- Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mama z wózkiem, tata z wózkiem, rodzina z wózkiem-2 osoby pchają wózek),

- przejście dzieci z wózkiem dla lalek

- taniec nowoczesny dla dzieci,

- zabawy w Strefie Dziecka  i pikniki. 

 

 

 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +2 / -0

    Osoba Ze Zdrowym Rozsądkiem

    Co za skrajnie idiotyczny pomysł 🙉 Z dziećmi w wózkach ?!?!?! Żarty chyba 🤬