ŁUKÓW Lista pożyczkobiorców. Kolejne 1000 firm (cz. II)

wiadomosci Druga część listy firm, które dostały wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej

Łukasz Prusak

Opublikowano: 16 lipca 2020 13:54 | Aktualizacja: 17 lipca 2020 12:42

Informacje przekazane na naszą prośbe przez Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie. Dane na 1 lipca. Druga część listy firm, które otrzymały mikropożyczki - 5 tys. zł. 

 

Pierwsza część listy dostępna jest  TU

 

MARCELI SOBOTA "MALINKA"

Tomasz Matysiak BTM-KOM

SM ŚWIAT MODY Magdalena Sulej

Marcin Wierzbicki "AUTO-YOKO" Mechanika Pojazdowa

ALICJA ZIEŃ FIRMA HANDLOWA"ALKA"

RGTIG Marcin Twardziak

JOANNA GRYCZKA "Mega-Trans"

Stępniewski Krzysztof " STĘPDACH"

MKOM Marcin Lemieszek

"Pośrednictwo ubezpieczeniowe" Sowa Mirosław

Rafał Zdańkowski "Panoramiks"

Zenon Osiak

JACEK SULEJ JAWIS-TRANS

Sławomir Sprycha

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK GAC

DRM LOGISTIC Dariusz Mioduchowski

Sławomir Rybka SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY "POD LASEM"

CENTRUM MEDYCZNE mgr farm. OLGA GOGŁOZA

VIVAMOD Irena Kobojek

PRZEMYSŁAW WYLOTEK

Paweł Borkowski TERMO-TECH

EUER - MOD EDYTA JAJEŚNICA

FILMAR Waldemar Ścioch

Wioletta Król  "KUBUŚ"

Jolanta Osiak

Katarzyna Łazuga

RYSZARD KUR "Ratownik Medyczny"

Usługi Montersko-Spawalnicze Tomasz Twardziak

ADAM SKWARA "COLLOSEUM"

GRAŻYNA ZAWIŚLAŃSKA PRYWATNA PRACOWNIA STOMATOLOGICZNA "PROTETYK"

GRZEGORZ SULEJ RENEE BLANCHE SALON FRYZJERSKI SULEJ GRZEGORZ

Poradnia dietetyczna "JUST NUTRITION Justyna Wielgosz"

EWA JANIAK "AGRO-JANIAK"

MEGA TRANS Mariusz Gryczka

Clearena Renata Wąsiewicz

Ryszard Głuchowski Auto-Komis

ELŻBIETA OSIOREK "KUPIEC"

Marek Szczygielski

Blacharstwo samochodowe Ryszard Rubacha

MARIORO Mariusz Krasuski

Usługi Remontowo Budowlane REMO-ART Grzegorz Knaziak

QUATTRO SERWIS TOMASZ SMYK

ANASTAZJA KLARA KRUPIŃSKA ZAKŁAD CZAPNICZO KRAWIECKI "KLARA"

Robert Ponikowski Usługi Remontowo Budowlane

Jarosław Rafał Żyłka Przedsiębiorstwo "Horyzont"

Paweł Soćko

ROMAN DUDA ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI POJAZDOWEJ

AMS Mariusz Karwowski

GREG-BUD Grzegorz Siestrzewitowski

RGTIG Łukasz Redzik

Transport krajowy i międzynarodowy "DARKOTRANS" Dariusz Franciszek Wierzejski

BENSPAW Karol Pyra

Mieczysław Gajowy "EKO-MEBLE"

MAGDALENA KRÓL Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy

ANNA ŚWIDER "ANALIZA"

Adrian Zarzycki USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE

KARO-DACH KAROL KOŚCIESZA

SEB KLIM Jalowski Sebastian

CELIŃSKI ADAM

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Jędrych Teresa

"DIAGNOSTYKA I RATOWNICTWO" JAROSŁAW KRETOWICZ

Firma Handlowa "Aneta" Ireneusz Janaszek

Marcin Kędra MAR-INOX

Usługi Dekarskie-Budowlane Mariusz Chudzik

MAKTRANS-Mateńko Karol

Firma Transportowo - Handlowa JOKER - TRANS Dariusz Krzyszczak

Usługowy Zakład Stolarski Jan Andrzej Goławski

Wojciech Szczuchniak AN-BUD

"GOTAL" Talarek Jarosław

Anna Niska

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA "WOJU" Wojciech Goławski

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE Dariusz Goławski

Agnieszka Orzyłowska MAKE UP BAR

USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE DAMIAN DUDA

BOGUMIŁ LINDE "ENERGOTERM"

F.H.U. KOZAK BUDOWNICTWO KRZYSZTOF KOZAKOWSKI

Szymon Bagiński

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Przemysław Smolarz

MATYSIAK KLIMATYZACJA WENTYLACJA Radosław Matysiak

Marcin Oleszkiewicz

Flowers Clean Anna Smyk

Kamil Redzik Usługi montersko - spawalnicze

Mariusz Borkowski

AUTOTRANSPORT Artur Goławski

"RAFII" - Rafał Kałuski

ARKADIUSZ GRUDZIEŃ ASIA-TRANS

SAM CUKIER Marek Stroczyński

Barbara Samoćko

Anna Wojtal

CZARKO Cezary Cięciara

USŁUGI INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO MARIUSZ PROCH

SIWY-EXPRES PIOTR SIWIEC

MAJSTER Firma Remontowa Piotr Jabłoński

Siestrzykowski Michał "RE-MAX"

POL BROKER Andrzej Izdebski

UBEZPIECZENIA Natalia Izdebska-Szot

"STYRDOM" Usługi Remontowo-Budowlane Robert Karwowski

JST Sławomir Jurek

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA RKS MATUSIAK RENATA MATUSIAK

Klaudia Mościcka

JAROSŁAW ŚWIĄTKOWSKI CENTRUM MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Kantor Ponikowski Sławomir

MARTIN- Handel samochodami Marcin Latoch

NAWIGATOR DADACZ TOMASZ PAWEŁ

MEBLOMAT Mateusz Szczygielski

ZOFIA WALCZAK "ZOF-TRANS"

LC ELEKTRIK Łukasz Cąkała

ELISS DEKORACJE ŚLUBNE I FLORYSTYCZNE Elżbieta Włoczewska-Korlaga

POWER FIGHT EWA OSTROWSKA

FUH WALDOR Waldemar Zdańkowski

SPEED-TRANS KATARZYNA KOWALCZYK

Konrad Mateńka

Usługi Transportowe Krzysztof Zawadka

Militaria COMBO Piotr Celiński

"AGAT" Urszula Wysokińska

BEAUTY EXPERT MAGDALENA LITWIN

Swojak Alicja Paziewska

Bożena Mościcka "EUROCAR"

AUTO MAREK MAREK BAJURA

AW STOMATOLOGIA AGATA WOJCIUK

Flamma Bartosz Bandera

Martyna Zabłocka. Wspieranie Rozwoju Dziecka.

Centrum Finansowe Hubert Czajka

Istimewa Ewa Matejko

SERWIS KOMPUTEROWY PAWEŁ BARSZCZ

Sławomir Zawiślański Media

CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ Agnieszka Piszcz-Wierzchowska

IGA-SKLEP DANIEL STOLARCZYK

Systemy Elektroniczne MASZ Marzena Szczygielska

Waldemar Wiącek Spectrum Live

BORN2SKILL Tomasz Wiąckiewicz

DAMIAN SKIBA

Paweł Grzegory - Usługi Informatyczne

Flores Karolina Sierociuk

The Swimmest Janusz Prus

BAJA-BUS PAULINA SZCZUCHNIAK

Praktyka Stomatologiczna Justyna Gzara

Jarosław Sikora ANTEX

GRZEGORZ LIPIŃSKI Foto-Lipek

Paweł Dudziński

Michał Jastrzębski - smajCAD

Błażej Wasilewski Usługi Budowlane

PHU AKO GRZEGORZ OSIEJUK

GOLDEN BREAD Katarzyna Miszkowska

KATARZYNA KOGUCIUK

Prima Sort Michał Kania

Kancelaria Adwokacka adwokat Dariusz Świderski

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Joanna Opalińska

KRYSTYNA MARCINIAK

TOMASZ GRZEJDAK FIRMA"KLAUDIA"

MANEKINY EWELINA DZIAK

Usługi Informatyczne Paweł Słomka

RYSZARD MARCINIAK

Konrad Król KONRAD

WIGA TRANSPORT Robert Jodełka, Jarosław Odalski Spółka Jawna

"Niespodzianka" Agnieszka Sierakowska

FLASH Ewelina Jedlak

MARCIN KOWALSKI "MOR-SPAW"

AGA MODA AGNIESZKA SULEJ

Jacek Grodecki

FROZENTIS Katarzyna Blicharska

Ewa Trokowicz Salon Kosmetyczny "EWA"

Makeup&Nails Paulina Bogusz

BEAUTY WOMAN Anna Sadło

ZAB-NURZ Piotr Zabłocki

Na zdrowie Magdalena Kaźmierak-Sadło

Zbigniew Pazura Usługi remontowo-spawalnicze

Gabinet Terapeutyczny WIKI SYLWIA KOZŁOWSKA

AGRO-PARTNER Duchowicz Łukasz

Zakład Optyczny Kinga Truś

Halo Taxi Iwona Karwowska

"BŁYSK" Usługowy Zakład Lakierniczy Janusz Ociesa

Mirosław Kępka MEX - TRANS Firma Transpotrowo - Handlowa

Zakład Mechaniki Pojazdowej Paweł Chruściel

ARK -POL Arkadiusz Poliński

eDomator.pl Adam Cabaj

Mariusz Frączek MJK usługi Ogólnobudowlane

URSZULA WIATER PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY

Marcin Kardas DEFFOR

Andrzej Chęciński "AND-BUD"  Firma Ogólnobudowlana

Krzysztof Kaczor Auto Naprawa

MIX-BUD Grzegorz Józwik

USŁUGI BUDOWLANE PAWEŁ MOCZULSKI

Stanio Adam

F.H.U. MĄCZYŃSKI ŁUKASZ

Auto Naprawa Adam Prusak

Pogotowie fryzjerskie- PAULINA MŁYNARCZYK-SKWARA

ROS-TRANS Łukasz Rosa

Konrad Klębowski

LUKAS-Transport Łukasz Cabaj

KRZYSZTOF KARWOWSKI "RAMIGA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

PAWEŁ RADOMYSKI "Jubiler Radomyski"

Piotr Stanicki PROJEKT SYSTEM

FIRMA HANDLOWA"KALLA" ELŻBIETA TOMCZAK

Dariusz Safiański S KOMPLEX

"G-SOURCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Black Car Auto Części Rafał Dynek

JACEK CHACIŃSKI Handel Art.Przemysłowymi"JOKER"

"MAR - DOM" KATARZYNA DOMAŃSKA

Gabinet Weterynaryjny ARKA WET Krzysztof Makosz

MARCIN JAKIMOWICZ USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

ROBOTY BUDOWLANO-ZIEMNE Soczewka Łukasz

Marek Białogrodzki Usługowy Zakład Stolarski

"PARADISE" Salon Kosmetyki Profesjonalnej Ilona Mościcka

AUTO SERWIS Gorzkowski Wiesław

K.J. Agro-Trans Konrad Jodełka

Genowefa Kołodziejczyk Apteka

CG-ARCHITEKT Beata Grabowska

AGMI-TRANS Mirosław Zabłocki

Misiak Mariusz Gabinet Weterynaryjny

MAREK WYSOCKI, FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA

Bogdan Rosa ROS-BUD

MICHAŁ STOŃ "DREW-STOŃ"

Tom - Bruk Tomasz Kruk

WIESŁAW STANISŁAW SMYK FIRMA "DECOR"

Zbigniew Wielgosz FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA"MAT-POL"

HOL - GUM Jacek Mądry

FOCUS MEDIA STUDIO - Janusz Klimek

Piotr Sidor Elektroalarm

GRAŻYNA MĄDRA F.H.U. "JACEK"

Elektromechanika Samochodowa Andrzej Roguski

JASTRZĘBSKI PIOTR

AD-MAR Adam Chut

Firma Handlowa Małgorzata Wielgórska

Karol Gajda KG-TRANS

JUSTYNA KRASUSKA BIURO PROJEKTOWE FALDOM

RAFAŁ MOŚCICKI

Usługi Poligraficzne Grzegorz Kupień

AUTO MYJNIA Tomasz Montewka

Sławomir Grzegorz Wielgosz FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "SŁAWOLIT"

ROL-WAR MICHAŁ WARANICA

TRANS-GLOBAL Marek Kurek spółka jawna

"Krzyś-Trans"-Transport - Krzysztof Papiewski

DMUCHAŃCE Marcin Świder

Firma Handlowo-Usługowa MAR-BO Mariusz Bocheński

AN-DACH Andrzej Dziak

MAXBUD Jarosław Piskorz

TELE-GADŻET Marek Kudlak

Bożena Katarzyna Izdebska F.H.U. TRUCK TIR CZĘŚCI

Jarosław Marek Izdebski F.H.U. "TIR - CZĘŚCI"

USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE KRZYSZTOF PISKORZ

Tomasz Kublik USŁUGI MONTERSKIE

Hanna Wysocka-Lis

DAW-BUD DAWID GOMÓŁKA

Usługi ogólnobudowlane - Sebastian Mateńka

MIREX Mirosław Lendzion

Lakierolandia Anna Karlewicz

Dariusz Śledź "POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE"

Jarosław Wideński

Przemysław Piszcz  Frigo -Trans

Mariusz Kościuk AUTOTAL

USŁUGI HYDRAULICZNE I OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ TRYC

WasilLogistics Damian Wasil

Rafał Kardas  ZESPÓŁ MUZYCZNY ADEKS

USŁUGI HYDRAULICZNE Karol Cąkała

Biuro Rachunkowe PREMIUM Aneta Gałązka

PRO-TRANS Przemysław Ochmański

Firma "PAKAMA" Tomasz Kazimierski

Rusek Beata "Be Be-Mar"

AGROTAL Jacek Talarek

Usługi Ogólnobudowlane Mucha Jarosław

Salon kosmetyczny Venus Katarzyna Izdebska

USŁUGI REMONTOWE Kamil Tarasewicz

SYLWIA ROSA PERFUMERIA BEAUTE SENSUELLE

Zakład Stolarski - Witold Dadacz

PRASA, ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE I SPOŻYWCZE, DANUTA SIWIŃSKA

Jarosław Zarzycki

TECH-EFFECT SYLWESTER KWIECIEŃ

HANNA BORKOWSKA "Klaudia"

ŁUKASZ DUDZIŃSKI "Firma Usługowa P L U S",

Kancelaria Adwokacka adwokat Szymon Zgorzałek

MARIUSZ DERES "M.D.D.M. GROUP1"

HANDEL USŁUGI JACEK ZIENTARA

USŁUGI HYDRAULICZNE WOJCIECH PISKORZ

MIGOS MICHAŁ SKWAREK

NEW LIFE AUTO RAFAŁ WOJTASIK

Grzegorz Olszewski

Bar Uniwersalny "U Jana" Krystyna Kucharzak

TRANS-MIR Monika Nurzyńska

Andrzej Sobiech - Naprawa Ciągników i Maszyn Rolniczych

Firma Handlowa Marianna Kucharzak

MIROSŁAW CABAJ C-Serwis

Tomasz Goławski

Agnieszka Cabaj

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA IWONA SZYMANEK

TOMEXTAL -Tomasz Talarek

MARIUSZ BARTCZAK

GD - TRANS Daniel Duchowicz

KRASUSKI KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Waldemar Celej

Arkadiusz Wawer

Firma Handlowo-Usługowa "Nektarynka" PIOTR SOWIŃSKI

Joanna Kurek MOTO EURO

Van Trans Expert Jarosław Bilski

BELLEZA Ilona Wolińska

AUTO HANDEL Katarzyna Borkowska-Piątek

Usługi Montersko - Spawalnicze Dawid Redzik

Mega Trans Kazimierz Krasuski

Tomasz Nastaj TP

BARBARA SMYK

MONIKA PRZYBYSŁAWSKA RĘKODZIEŁO MONIKI - UPOMINKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY Leszek Konstanty

"PAW-LAK" Paweł Popieluch

Next You Łukasz Litwin

Nanox Jakub Zielonka

JAROSŁAW MIROSŁAWSKI USŁUGI REMONTOWE

B.M. Moto Błażejczyk Michał

ANETA ZIENKIEWICZ "GRAWIK"

Robert Stanek SPAW-ROB

"Serwis mobilny" Kamil Andrzejewski

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Małgorzata Szerszeń

Jarosław Nurzyński Studio Foton

FH MAZDAR MAŁGORZATA SIEJAK

KATARZYNA OSIAK BLACK BEARD

Mariusz Golba PPUH MARGO

Mateusz Świeczak

"JASTRZĘBSKI" Paweł Jastrzębski

JANUSZ SKWAREK RAT.MED "Janusz"

Firma Handlowo - Usługowa "G-G QUENN" Grzegorz Grądek

ANNA KOPYŚĆ MALOWANKA

Salon Fryzjerski Jadwiga Król

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JOANNA MUCHA

"Kośmider Ewa - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska"

Łukasz Smolik "ALU-S"

EXPORT-IMPORT - USŁUGA - HANDEL Witold Bytniewski

Paweł Piszcz

Krystyna Maliszewska

J.B. Jarosław Błażejczyk

DACHY - KO - EL JERZY SADŁO

MARIUSZ KACPRZAK MAR - MED

BEAUTY ROOM Joanna Sokoluk

Mieczysław Konieczny

Insta -Volt  Przemysław Jastrzębski

Andro - Bud Andrzej Soćko

Usługi ogólnobudowlane Mączyński Piotr

Aneta Opolska Centrum Ogrodnicze OPOLSCY

Victoria Trans Sebastian Dudek

ZBIGNIEW KOŁODZIEJ AUTO-PLASTIK

KATARZYNA CHRUŚCIEL " GENTLEMEN "

Waldemar Rola ROLTMEX

Sprynter Piotr Domiańczyk

Sklep spożywczo-przemysłowy Agata Izdebska

"ELEKTRO-SYSTEM" KRZYSZTOF CĄKAŁA

SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY - Agnieszka Celej

Tadeusz Zaremba

ŻMIJA DANIEL KIELCZAK

Chadaj Barbara CHAD-POL

F.H.U.DĄBROWSCY DYSTRYBUCJA OLEI I ŚRODKÓW SMARNYCH PAULINA DĄBROWSKA

Firma Handlowo - Usługowo - Prokukcyjna Bijata Jacek

Marcin Włodarczyk

GEOMAP USŁUGI GEODEZYJNE ZBIGNIEW WIŚNIEWSKI

AMADO - Paweł Mucha

Grzegorz Filipiuk "OKNEX GMG" Produkcja Handel Usługi

"SCAN - TRANS BIS" GRZELAK SYLWIA, CZERWONOGRODZKA ANNA SPÓŁKA JAWNA

Mariusz Dylewicz

MAREK SOBOTA "OKNEX GMG II"

USŁUGI CIESIELSKO - DEKARSKIE I BUDOWLANE Radosław Krzewski

BARTOSZ KRAWCZYK

USŁUGI MONTERSKIE Sebastian Gajo

Mateusz Żurawski

Ryszard Sołtyszewski

ANDRZEJ ZIÓŁKOWSKI

EL-BUD Ewelina Leszek

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Przemysław Jasiński

Marcin Gaładyk

Mariusz Wielgórski ratownik medyczny

Usługi Montersko Spawalnicze Łukasz Leszek

PAWEŁ LATUSZEK

Kancelaria Notarialna Notariusz Ewelina Górska

Adam Brodzik

KAM-TRANS Kamil Ambroziak

KANCELARIA ADWOKACKA SYLWESTER BARTOSIEWICZ

LUKAS - BUD Łukasz Wylotek

MICHAŁ CZUBASZEK

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Malon, KRP AGNIESZKA MALON

MICHAŁ KRZEWSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

MATEUSZ DYBCIAK

DANIEL SOBIECH

KLAUDIA WACHNIK

JANKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Paweł Markowski USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Łukasz Siejak Hydro - Perfekt

Bar Gastronomiczny "RELAX" Sprzedaż Paliwa Płynnego-Gaz Pytlik Joanna

Grzegorz Mucha

MKW Consulting Magda Kruk-Wardak

DAR-MART, Dariusz Jakubik

Michał Latuszek

Specjalistyczne Roboty Wentylacyjno-Klimatyzacyjne i Hydrauliczne Bernard Jaskólski

Wi-Kam Maciej Hutnik

Gajo Dariusz Andrzej "WORT"

Handel i Usługi Król Paweł

ZAKŁAD MOTORYZACYJNY  ADAM MODRZEWSKI "EURO MOTO"

Renata Szczygielska

RAFAŁ GŁUCHOWSKI "Grafi"

ZABIELSKI MARIUSZ

ELŻBIETA PYRKA

JOACHIM FUSIECKI WYROBY DREWNIANE

PPHU Kłos Dorosz Dawid

Karol leszek AQUA-INSTAL

Agnieszka Słomka

EURO-DACH PRZEMYSŁAW KACPRZAK

WIESŁAW OCHNIK

BIURO RACHUNKOWE SYLWIA ŁUKASIK

Firma Transportowa "SigBa" Agata Sójka

FHU "MARBUD" Marek Szafrański

JAN KLINK GABINET WETERYNARYJNY

Geo Profil Michał Chmielak

Daniel Milewski

Mateusz Goliszewski

TIG-EXPERT Usługi Spawalnicze Sławomir Pacyna

AUTO CZĘŚCI Paweł Tymosz

USŁUGI MONTERSKO - SPAWALNICZE Michał Sprycha

RYSZARD ŚWIDER "DEKORAMA"

Beata Przeździak

MIROSŁAW IZDEBSKI Firma Transportowa "MIR-TRANS"

Justyna Dąbrowska

Andrzej Kempka

Usługi ogólnobudowlane Jarosław Pawlak

Radosław Goławski Usługi Ogólno-Budowlane

PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO BUDOWLANE TRACZ GRZEGORZ

Paweł Ostrowski POKAR

Firma Handlowo - Usługowa Barbara Pikuła

Łukasz Leszko

KOMIS SAMOCHODOWY GOLDCAR MARZANNA MORITZ

Łukasz Plak AUTO - PLAK - JAPAN

Dariusz Dzido FOTO-VIDEO FILMOWANIE

RAFAŁ PIWOŃSKI

Rafał Sprycha Usługi Remontowo Budowlane

Sklep Spożywczo Przemysłowy "ASIA" Joanna Dzido

INSTALATORSTWO -WOD-KAN-I-CO Krzysztof Ambroziak

Usługi Remontowo Budowlane Emil Sprycha

Jarosław Pytlik Zakład Usługowo - Handlowy

MARIUSZ KALINOWSKI Zakład usługowo-handlowy

LESZEK SADŁO AUTO-SPEC

Arnold Królak

Usługi remontowo budowlane Piotr Rafał Adamczyk

ROBERT ŁUCKIEWICZ "DEKAR"

F.P.H.U ZOMAX  Jan Mateńko

Art-Serwis Artur Jankowski

Klaudiusz Bernaś - USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE

Hubert Kręt USŁUGI MONTERSKO -  SPAWALNICZE

M.J. TRANSPORT Marcin Jasiński

BesTig Wojciech Staniak Usługi Montersko-Spawalnicze

EMITRANS Paweł Stachniak

Andrzej Murawski Ośrodek Szkolenia Kierowców "ELITA"

UBEZPIECZENIA MARZENA CABAJ

Dorota Jodełka UBEZPIECZENIA

Mechanika Pojazdowa Osiński Krzysztof

Osiejuk Rolety Bartosz Osiejuk

INDYWIDUALNA PRAKTYKA FIZJOTERAPEUTYCZNA Paweł Chromiak

DACH SYSTEM Michał Siwiak

JACEK MISIOR "GEO-CENTRUM" USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE MISIOR JACEK

PROTOM TOMASZ ZARZECZNY

PROJECT Wioleta Grodzicka

Łukasz Karwowski IT

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Samulak

Usługi Geodezyjne Łukasz Szewczak

MAL-BUD Usługi Budowlane Klaudia Malinowska

"RAFFI" MECHANIKA I ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA RAFAŁ NIERODA

Sklep Wielobranżowy Grzegorz Tymosz

ROBERT OSTROWSKI Firma Handlowo Usługowa "WERA"

Angelika Pasik

Piotr Borkowski "SPEED-TRANS"

Łukasz Roguski GALL-SPAW

MARIUSZ OŻAREK

Szymon Grochowski

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ JAROSŁAW DOŁĘGA

Gryczka Rafał  "RAFI-CAR"

Przedsiębiorstwo Usługowe Handlowo  Natalia Suchodolska

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE   DARIUSZ IZDEBSKI

Jan Kozak Ochrona osób i mienia

YAGOTECH Michał Włodarczyk

Ireneusz Stanisław Szczygielski "IR - BUD"

M&S Maciej Suchodolski

FIRMA TRANSPORTOWO - HANDLOWA "ZUZA" ANNA GÓRAL

PAWBUD Paweł Strzyżewski Usługi Remontowo Budowlane

"Kompleksowe Usługi Budowlane" Michalak Tadeusz

PIES I JA psycholog kynoterapeuta mgr Justyna Goławska

GLOBAL ERMOT Emil Kędziora

Grzegorz Walo Firma Handlowo Usługowa " BIG- TRANS"

USŁUGI MARKETINGOWO - REKLAMOWE JANINA WYSOKIŃSKA

RZĘSOWE LOVE Justyna Janiszek

SPRZEDAŻ ANTYKÓW  Marcin Głuchowski

Karol Bielecki "Trans-Karol"

Lakiernictwo Blacharstwo Samochodowe Korczyński Tomasz

FIRMA "ZBYSZKO" MONIKA PASKUDZKA

Renata Panasiuk FRESH

Danuta Orzełowska Bar Dosyta

ANNA OCHNIK Firma Handlowa Anna Ochnik

"Zakład Fryzjerski -Solarium" Iwańska Anna

Kancelaria Notarialna Notariusz Łukasz Podstawka

JANINA AMBROZIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE"AZA"

Usługi Montersko Spawalnicze -Konrad Redzik

Rafał Ostrysz

USŁUGI  MONTERSKO - SPAWALNICZE Dariusz Redzik

GRZEGORZ OCHNIK FIRMA HANDLOWA

Antoni Pazura Usługi Spawalniczo-Monterskie

MARCIN DZIEWULSKI Firma Handlowa "Dwunastka"

Paulina Borkowska

JAN WOJDA BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH

Gopar Daniel Parzyszek

Akademia smaku catering dietetyczny Piotr Franczak

Andrzej Zarzycki - Zarzycki-Meble

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Dębowska Urszula

Małgorzata Sawczuk Usługi Fryzjerskie " U GOSI"

Wysokińska Stanisława

Firma Handlowa ,,Beatriss Beata Antolik

KON-STAL Konrad Kajka

MICHAŁ ŁĘCICKI

Usługi Transportowe MAX TRANS- Konieczny Jacek

"JARDEX"  JAROSŁAW POŁEĆ

S.K - TRANS Kamil Achryćko

Philip Brindley

"AP-DENT"ANETA POŁEĆ

Ewa Rosa Salon Fryzjerski "Fantazja"

Grzegorz Chmielak

Adam Lendzion Usługowy Zakład Stolarski

DOMIMAR Krzysztof Olejarczyk

M. POWER. SERVICE. MARCIN TOMASZ DZIUDZIK

USŁUGI MARKETINGOWO REKLAMOWE Ewa Wysokińska

Usługi Remontowo-Budowlane Mazurek Michał

Łukasz Kieliszek Firma Usługowo Handlowa "KRANIX II"

Patryk Świder

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH i REMONTOWYCH ZENON BOJANEK

MC Projekt Marcin Cąkała

Zakład usługowy Robert Mikusek

RAT-MED JERZY DĘBOWSKI

Mariusz Dawidek Usługi Montersko- Spawalnicze

"Cuda Wianki" Kornelia Oszkiel

DANUTA SÓJKA

GEORGIO COMPANY OSZKIEL TRADE GROUP - Michał Jan Oszkiel

INSTAL - ZDUN TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA Jarosław Zdun

P.P.H.U. Jakub Oszkiel

Renata Latuszek SALON FRYZJERSKI

ZenTrans Łukasz Zawiślański

Sławomir Mućka "SŁAW-BUD"

"TRANS-MAR" Gryczka Mariusz

Usługowy Zakład Mechaniki Pojazdowej Eugeniusz Wawerek

ROMAN CZAPSKI "ROMIX"

BARBARA CZAPSKA "Barbara"

ANDRZEJ SZCZYGIELSKI "FOTO-VIDEO AS"

HANDEL - USŁUGI - TARTACZNICTWO Grażyna Zielińska

Gradek Marek Sadło

Zakład Remontowo Budowlany Sylwester Górniak

Kolorowy Balonik - Balony i dekoracje Jakubiak Antoni

OPEN Anna Walczak

"AMIGO" Gontarz Arkadiusz

MARIUSZ BĄCIK Usługi Akwizycyjno Marketingowe

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Marzenna Pietrzak

Karimex Karol Jędrzejewski

Usługi Budowlane Daniel Malinowski

"Lilla" Halina Sierakowska

SKLEP "PROMYK" Bożena Przerwa

Usługowy Zakład Stolarski Teresa Welikan

APPLE PATRICK Patryk Jarzęcki

GRZEGORZ ZARZYCKI FOTO-ZARZYCKI

Kazimierz Wołek

ANDRZEJ KRASUSKI BHP EKSPERT-CENTRUM USŁUG BHP I P.POŻ.

"LUCKY TRUCK K.SMARZ-LIPKA I A.SMARZ SPÓŁKA JAWNA"

BEATA ZARZYCKA FOTO-VIDEO-MIX

Tomasz Oleksiński Sklep Obwoźny

Firma Handlowo - usługowa Paweł Soćko

EMX WALO KAMIL

Waldemar Antoni Sujka Przedsiębiorstwo - Produkcyjno - Handlowe "TERES - POL"

Sklep spożywczo - przemysłowy Wiesława Włodarczyk

USŁUGI  TRANSPORTOWE Zygmunt Twardziak

Biuro rachunkowe Vademecum Magdalena Niedziółka

Rola Maciej Piotr Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROLA"

AUTO RADIO KIESZEŃ KRZYSZTOF PASTOR

Paweł Ciołek

Maciej Krasuski

"Paweł Michalak Firma Dekarsko-Budowlana"

MAL - GIPS JAROSŁAW PERYT

Usługi Geodezyjne Jerzy Szewczak

MRCNK Tomasz Marciniak

ZiBiS ZBIGNIEW STONIO

USŁUGI MONTERSKO - SPAWALNICZE Jarosław Sobiech

Kredyty Nieruchomości Katarzyna Goławska

IR-DOM Ireneusz Ogrodnik

MAJSTER-TYNK Jakub Kaczorowski

Robert Ogrodnik

USŁUGI LEŚNE GABRIEL SMARKALA

INVICTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWA JANUSZ IZDEBSKI

Hanna Sawicka "FANTAZJA"

ESTELLE Mobilne Studio Kosmetyki i Wizażu Lidia Osiak

REJONOWA SPÓŁDZIELNIA OGRODNICZO-PSZCZELARSKA W ŁUKOWIE

Estelia Katarzyna Milcarz

WATE Tomasz Borkowski

Michał Zdun Gabinet Weterynaryjny

Części Samochodowe Serokomla Ewa Sobiecka

Green-bud Sławomir Turski

Mirosław Walo " PIANKA"

USŁUGI TRANSPORTOWE Jacek Osiak

Róża Lendzion

F.H.U. Delta Przemysław Niedziułka

Marek Ponikowski MAREX

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE "FAZER" KACPER DZIDO

Jakub Kurek Real Estate

ROBERT BEŻKOWSKI "GEODETA"

O Mały Włos Łukasz Nurzyński

ZBIGNIEW ZYGMUNT PIETRZAK "TUR - TRANS"

Karspeed Marcin Gołębski

HOUSE OF BLING Sylwia Całuch-Zemło

Elephant Wojciech Bondarczuk

F.P.H.U. ELEKTROMECHANIKA Kulik Tomasz

Stanisław Gajowy Firma Handlowo Usługowa

Centrum TUKAN Żurawska Ewa

GRZEGORZ GAWROŃSKI "Auto-Naprawa"

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Marek Milcarz

FOTO-VIDEO Andrzej Orzełowski

Sławomir Lendzion

La'Bella Paulina Mądra

Leszek Jańczak "ARTMAR"

DYFBUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ZBIGNIEW DYBCIAK

MOTO CARGO Wojciech Kurek

Adam Śnieżek ADAS

DAM-SET Damian Sętkiewicz

Siłownie Ogrodowe Bartoń Paweł

Handel Samochodami - "SEBA" Sebastian Szmulik

Indywidualna Praktyka Lekarska Konrad Bilski

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Woś

B&D MŁYNEK DOMINIK MŁYNARCZYK

Piotr Zaczek

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE LESZEK SUDOWSKI

TOMEX Tomasz Gryczka

PHU ROMUALD GOŁAWSKI

USŁUGI TAXI ZYGMUNT KĘPKA

SŁAWOMIR MATYSIAK "Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe"

Ilona Wesołowska Zakład Fryzjerski "ILONA" Usługi remontowo - budowlane.

Ireneusz Przeździak "IRPOL", "POLDOM"

CEZARY KUROWSKI "CASTER"

RAJ OBUWIA Jarosław Ziemkowski

ALICJA KICIŃSKA "PAS-MAX" Alicja Kicińska

Dorota Przeździak "PODJADEK", "POLDOM"

RAŚ-TRANS Konrad Walo

Leszek Wesołowski Usługi Remontowo Budowlane

MAX Mariusz Żaczek

F.U.H. TOMI MARIUSZ BANY

LESZEK OSIAK USŁUGI MECHANICZNO - BLACHARSKIE U LESZKA

RYSZARD WILCZEWSKI

ARK-SPAW Arkadiusz Woroszkiewicz

Michał Jalowski Usługi Montersko Spawalnicze

DARIUSZ SŁAWIŃSKI ZAKŁAD BUDOWLANY

Barbara Sławińska "DABAR"

MACIEJ ŻĄDEŁEK MCK-MED Żądełek Maciej

Firma Usługowo-Handlowa Tomasz Wierzchowski

WOJCIECH FILIPEK Usługi Medyczne

ANDRZEJ FALĘCKI PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA FALĘCCY

Piotr Linkiewicz

ZYGMUNT JÓŹWIK "ANADOR"

SALON STRZYŻENIA I PIELĘGNACJI ZWIERZĄT Anna Falęcka

KRZYSZTOF RADZIKOWSKI "GROK" Technika Grzewcza

Sekret Urody Aneta Puchacz

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BOGDAŃSKI - Mariusz Bogdański

Obsługa techniczna inwestycji Tomasz Tkaczyk

Przychodnia Weterynaryjna "ŚWIDERSCY" Beata Świderska-Jaroć

Michał Piotrowski

DAM-SPAW Damian Ciołek

MPJ Marek Żętała

MODAR Grażyna Radzikowska

Tomasz Matysek SKUP I SPRZEDAŻ ZWIERZĄT RZEŹNYCH

Walo Agnieszka

Beata Skwarek "FLIPER"

WOJCIECH IZDEBSKI "AUTO SERWIS WOJTAS"

SYLWESTER NIEDZIÓŁKA "MAXIMUS"

Andrzej Suchodolski AUDIO Hi - Fi

BIELIZNA U EDYTY Edyta Przeździak

RENATA WŁODARCZYK "SIGMA"

Promont BOGDAN ZABIELSKI

R-WOOD Banasiewicz Rafał

Daniel Rogowski

"DARTRANS" DARIUSZ KOPEĆ

ANETTA BŁASZKIEWICZ, F.H.U. "BŁASZKIEWICZ"

Biuro Rachunkowe Dorota Mroziuk

STANISŁAW KAŹMIERAK "Azalia"

Indywidualna Praktyka Lekarska Matylda Opolska

DAR-BUD Dariusz Kucharski

DANIEL KRAWCZYK USŁUGI GEODEZYJNE

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Beniamin Opolski

Vernalis Katarzyna Kuźniak

Iwona Cabaj SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY

PSM Sylwia Kożuch

Mariusz Markowski  Firma Usługowa MANIEK

USŁUGI MONTERSKIE Krystian Lewoszewski

Marcin Rosa F.H.U. "ROSEK"

Bogusz Zofia

USŁUGI  TRANSPORTOWE Jan Frąc

BARBARA GAŁECKA FHU-PAS-KORAL

FH Michał Nowicki

Robert Janowski NATURATUR

MAŁGORZATA JÓZWIK Gabinet Kosmetyczny "Aspazja"

Kamil Gawłowicz Usługi Remontowo Wykończeniowe

Jacek Meges MEGMART

"FRELEK" Frelek Jacek s. Stanisława i Janiny

Radosław Kiełczykowski ZPHU TAKMET

STANISŁAWA MAKAREWICZ Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Zakład Fryzjerski "Magda" Niedziela Magdalena

Grzegorz Bujak FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA "AUTO NAPRAWA"

Dubaj Burgerownia ANITA OSTAS

RAJD Sopyła Robert

DARIUSZ MIKULSKI "Da Mix"

Usługi montersko-spawalnicze Sebastian Goździk

Usługi montersko-spawalnicze ŁUKASZ CHMIELAK

Agnieszka Kacprzak Firma Handlowa

Karol Krasucki

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "DAREX" Dariusz Borkowski

ZYGMUNT ADAMCZYK Prywatna Pracownia Stomatologiczna "Protetyk"

F.H.U. "QUATRO" Celiński Jerzy

Krzysztof Kochański-Usługi Elektryczno-Elektroniczne

Piotr Beczek Usługi Budowlane

Beauty Shine Salon kosmetyczny Katarzyna Budziak

Animat Animacje dla dzieci Danuta Król

Kopeć Regina Sklep Spożywczo Przemysłowy

Mateusz Chmielak

"Luk - Trans" Łukasz Niedziółka

HUBERTUS HUBERT MATUSZEWSKI

F.H.U. INSTAL-TERM Agnieszka Koper

BUDO-LIPEX ŁUKASZ JASIŃSKI

Firma Handlowa ROSSA Łukasz Rosa

Usługi stolarskie Duda Andrzej

"IN-SPAW" Paweł Bartosiewicz

Kinga Borkowska Usługi dla ludności

"ER-DACH" USŁUGI BUDOWLANE Rafał Chęciński

ALLES ROBERT PIEROSZKIEWICZ

GRZEGORZ KANIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Alfa"

WOJCIECH DOBROWOLSKI Firma Usługowo-handlowa "Bestcomp"

CENTRUM USŁUG RACHUNKOWYCH W i P Wiesława Pulik

USŁUGI FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE Poniatowska Grażyna

TOMASZ ZABŁOCKI VIDEO - FOTO "STUDIO 8"

Krzysztof Klębowski EUROINSTALL

TADEUSZ WYDRA Firma Handlowo-Usługowa "Tadek"

Marianna Świątkowska

TK-BUD DACHY TADEUSZ KUDLAK

Karolina Sankowska NOWY UŚMIECH

GRZEGORZ DĘBOWSKI "ELGREKO"

GEJDEL MARIAN P.P.H. "ARMAR"

Marek Powalski

ROBERT KORSZEŃ

MAREK SAMULAK "SLICK"

LEET Service Mateusz Pachnik

DIVA ATELIER Marta Wysokińska

SOTA LOGISTIC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

F.H.U AUTO-COMPLEX ŁUKASZ KARWOWSKI

ANNA WIKIERA "ZEBRA"

Robert Kowalczyk

MOBIL TEAM Paweł Karcz

SPED LINE Łukasz Sałasiński

Bogdan Paweł Adamiak AD-BUD

MONIKA ZALEWSKA AUTOGAZ, INSTAL - GAZ, MEWA

Józwik Marek

Robert Szewczyk

PAWEŁ ŚWIERCZEWSKI AUTOGAZ

Angelika Marek

Artur Sałasiński ARTEK-TRANS

Tomasz Lassota

F.P.H. RAMAR GAJOWY RAFAŁ

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Agnieszka Duran

ANDRZEJ CIOŁEK Usługi Ślusarsko-Spawalnicze

Bartosz Bieniek - Usługi Montersko-Spawalnicze

Leszek Brodzik Przedsiębiorstwo Hydrauliczne"Monter"

HYDROEND ANDRZEJ OCHNIK

Waldemar Och

KMB FRIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agnieszka Kubicka Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Andrzej Michalak

Marzena Strzyżewska VERA MODA, "VERA"

SALON URODY BEAUTY MONIKA LUTY

Kwiaciarnia Teresa Górczyńska

KATARZYNA WARDAK "MAKS"

Cezary Olender FIRMA HANDLOWA KORAL

Elżbieta Ocep - ELA

ŁUK-TRANS ŁUKASZ WÓJCIK

FENIX MARTYNA KRYPA SPÓŁKA JAWNA

Aneta Krasuska Gabinet Terapeutyczny "Patryk" Prywatne Przedszkole Terapeutyczne "Dzwoneczek"

Skup i sprzedaż żywych zwierząt Andrzej Izdebski

CR DIESEL - Mariusz Ociesa

MARIUSZ ŁUKASIAK

MARIUSZ ŻURAWSKI

Bogdan Leszek Nowak Firma Handlowo Usługowa "AGRO - DANEX"

FHU MARIUSZ GORGOL

INSTAL RAFAŁ JAZUREK

ANDROMEDA CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH Katarzyna Hryciuk

Manhatan Tomasz Rosa

BK DETAILING Profesjonalna Kosmetyka Aut Bartosz Kaczor

GABINET STOMATOLOGICZNY PERFECT DENT Paulina Jazurek-Suchodolska

NIUPOL   Anita Kokoszkiewicz

SZEWCZAK DANIEL"LEON - TRANS"

JERZY NOWAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Michał Mikusek

TiM Serwis Mateusz Goławski

HYDROTOM Tomasz Konieczny

ELEKTRO-REMIX Celiński Rafał

Katarzyna Kuśmierczak

DIAMEX - LOGISTIC SŁAWOMIR KRASUSKI

Karol Pasik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Grzegorz Kruczyński ZAKŁAD POGRZEBOWY

Mariusz Osial Sklep Spożywczo - Przemysłowy

Zakład Handlowo Usługowy GAMA Joanna Gajownik

Dom Pogrzebowy Charon Barbara Rozwadowska

MARCIN ŚWIDER USŁUGI ELEKTRYCZNE "ELEKTRO-DOBREK"

ARC Anna Cabaj

MAREK SMYK "PILAR"

Tomasz Głowacki IL VESUVIO

WOJCIECH SMYK "PILAR"

WAROWNA DOROTA MAŁA GASTRONOMIA

Organizowanie Imprez Kulturalno - Rozrywkowych Rybak Marzena

Zakład Drzewny Tadeusz Stolarczyk

USŁUGI MONTERSKO - SPAWALNICZE - Bernard Sprycha

Damian Ambroziak AMBUD

HURT - DETAL, ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE  MICHAŁ PUCIS

MAŁGORZATA ANNA ŁUKASIK Salon fryzjerski

New Garden Tadeusz Kurek

Drink - Bar- Tempo Zbigniew Nowicki

PAWEŁ NOWICKI Firma Handlowo-Usługowa"Max Brite"

Sklep Spożywczo - Przemysłowy Burdach Anna

Paweł Włodarczyk

Hubert Cienkowski Firma Remontowo Budowlana

ZAKŁAD FRYZJERSKI , JUSTYNA SAŁASIŃSKA

Jadwiga Golian ,,Magnolia" Kwiaciarnia art. spożywcze i przemysłowe

LIDIA OSTROWSKA Prywatna Pracownia Stomatologiczna "Protetyk"

WYCENA NIERUCHOMOŚCI I RUCHOMOŚCI RAFAŁ ZGORZAŁEK

Anna Lendzion

komis sklep Szafa Dominika Laskowska

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA "MOONIK" MONIKA KOLANKOWSKA

Sklep Sportowy Włodzimierz Pucyk

MONT-SPAW Ryszard Król

LECH DĄBROWSKI Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dąbrowski Lech

BOGDAN KRASUSKI USŁUGI BUDOWLANE

PROFIKOL WIOLETTA GOŁAWSKA

STANISŁAWA KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "KUREK"

Katarzyna Bogusz Zakład Fryzjerski damski

Karol Michalak

Patrick Breslin

Emilia Chruściel

Nicole Sowter

Usługi Budowlane Cezary Osiak

Stanisław Zdun " ADRIANEK"

Wiesław Komorek "MAX"

MMD AUTO Marek Rzążewski

Fit by M & G Marika Sawicka

Firma Handlowa Stanisław Guzowski

Wiesław Wiącek "DAH"

AGATA OPOLSKA-CERNEA

EDMUND GŁUCHOWSKI Sklep przemysłowy

Jarosław Kucharski

Gontarz Jan Stanisław  Zakład Usług Wielobranzowych

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Edyta Smarżewska

Usługi Remontowo Wykończeniowe Jarosław Nowicki

Usługi Transportowe handel obwoźny Dorota Wysokińska

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Andrzej Turemka

Usługowy Zakład Zegarmistrzowski J.Osypiński w Łukowie

Agnieszka Małek

Salon Fryzjerski EFECT Magdalena Szyszkowska

PRYWATNA PRAKTYKA POŁOŻNICZA, Elżbieta Gierat

Handel obwoźny Iwona Sójka

Barbara Paluch Firma  Produkcyjno - Usługowa

EWA LIPIŃSKA "GEOMETRA

AN - MAR WULKANIZACJA SIEMIONEK MARIUSZ

Sklep spożywczo-przemysłowy Jolanta Zalewska

Arkadiusz Szymański FAKTOR

F.H.U. AD - KOP Adam Kazanecki

PROMO Wojciech Izdebski

Adamczyk Urszula Dziupińska Usługi Fryzjerskie

Usługi Remontowo - Budowlane Marcin Studziński

Myjnia bezdotykowa ANNA MURAWSKA

MARIUSZ JEZIERSKI ZAKŁAD TRANSPORTOWY "AGMAR"

PAWEŁ OSYPIŃSKI Jubiler Osypiński

SŁAWOMIR SZCZYGIELSKI "SŁAW-POL" PRODUKCJA CUKIERNICZA

TECHDOOR Grzegorz Socha

Rolak Zbigniew

TRAK - DREW ANDRZEJ WIERZCHOWSKI

Marcin Wójcik Lakiernictwo Pojazdowe

TOMASZ PYRKA

"TRANS - EW" Ewa Wierzchowska

KoloroweLove&make-up PATRYCJA BOGUSZ

SPEJS -SPAW Hubert Mućka

Andrzej Górecki

KRZYSZTOF GRZYWACZ "SZYMEX" HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE

SŁAWOMIR MAREK BARTOSZEWSKI FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Bogdan Krzysztof Kleszcz

ZOFIA BAJORA

FIRMA  AUTOPOL Bogusław Leszko

KUBA - TRANS MAŁGORZATA KOPEĆ

Jan Wasak

Krzysztof Staniak

Sklep rolniczo-przemysłowy s.c. Wierzchowski Leszek,Wierzchowska Ewa

ROBERT ROLA

AGNIESZKA IZDEBSKA Studio Fryzur "ANEZA"

USŁUGI STOLARSKIE GOŁAWSKI PAWEŁ

Leszek Sobota

TRANSKAS Krasuska Stanisława

Jakóbiak Bogdan "TECHSPAW"

Jan Dziudzik "Jubiler"

Firma Usługowo- Handlowa Zbigniew Talarek

Agnieszka Romaniak OKULUS

Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Lek.dentysta IZABELA MAKAREWICZ

DAMIAN KUTNIK DK

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "WENIA" FRANCISZEK DARIUSZ GASZEWSKI

GABINET WETERYNARYJNY "APIWET"  Stanisław Romaniak

Agnieszka Benedykczak AB Wyselekcjonowane Produkty Dla Rolnictwa

Agnieszka Świerczewska Firma Handlowa

SOUND SYSTEM KAMIL SMOLARZ

SIM-USŁUGI TRANSPORTOWE CZERNIAWSKA MARYLA

MIÓD MALINA Mariusz Żołądek

Modne Okna Anna Zagrodnik

"DOM-BUD" Bogusław Stosio

Indywidualna Praktyka Lekarska lek.dent.Ewa Sierakowska

Dawid Rudnicki Usługi Spawalnicze i Monterskie

TOMASZ BORKOWSKI "BOR-MED" Centrum Medycyny Psychosomatycznej

Matyszek Albert "Amat"

USŁUGI BUDOWLANE Bogdan Rogowski

GLAZ-NET Marek Dzido

Karol Borkowski

EKO-SOLAR Rafał Kowalczyk

Łukasz Ogrodnik " Eko-Time"

TOM-CAR Tomasz Janiak

Kamil Zagrodnik ZAG-DACH

ŁEBSTER Tomasz Oszkiel

SZYMEX SZYMON MRÓZ

DAMI-TRANS Damian Kopeć

HUBERT ŚLEDŹ

ŁUKASZ PISZCZ

Usługi Ogólnobudowlane Sebastian Szostek

Igor Bieniek

USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE SYLWESTER MIZERACKI

AUTO-SZYBY Olga Wojtasik

VERDE AUTO    Robert Szmigiel

ARTUR GRALAK

"KAR - TRANS" Karol Kaczor

Usługi Budowlane Grzegorz Słomka

SYLWIA SAMULAK GABINET KOSMETYCZNY

ENERGO-SUN Damian Nurzyński

Monika Chmielewska CLEAN CAR

Firma Handlowa VERCASI Mariusz Strzyżewski, "VERA"

NEV-BUD Tomasz Papiewski

BOGDAN MOŚCICKI

FIRMA TRANSPORTOWO - HANDLOWO - USŁUGOWA " TRANS WIOLA"-Wioleta Dybcio-Tomasiewicz

AP-BYGG PACEK ARTUR

Kam-Trans Kamil Skowron

GLOB-TRANS ASPW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HALINA PIETRZAK Salony fryzjerskie

ZBIGNIEW RZYMOWSKI

KS-UBEZPIECZENIA Kamila Sowa

Usługi montersko-spawalnicze Paweł Guzek

Usługi hydrauliczne Adam Kruczek

ANDRZEJ CHMURA Usługi Remontowo-Budowlane

STANISŁAW NURZYŃSKI "TRANS-MIR"

ŁUKASZ SOWA TRANS AUTO-OPONY

F.H.U."JAR-BRUK" Jarosław Syta

Firma handlowa - Czesław Kociel

Tomasz Machnio USŁUGI BUDOWLANE- POKRYCIA DACHOWE

Jarosław Korczyński Zakład Blacharsko-Lakierniczy

Robert Głuchowski  Usługi Remontowo-Budowlane

Monika Grandvaux Pracownia Ceramiki

ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE "JUBILER" JADWIGA KAZANECKA

KRZYSZTOF NIEBRZEGOWSKI "ELEKTRO-INSTAL-BUD"Usługi Elektryczne i Budowlane

Usługi montersko - spawalnicze Konrad Świeczak

Dariusz Sylwester Romańczyk "ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH i REMONTOWYCH"

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "BARTI" MATEUSZ ABRAMEK

Łukasz Goławski

"JAN - POL" JAN CHUDZIK

JAROSŁAW KACHNIARZ FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA

PROEKO ROBERT SZCZYGIEŁ

Studio Fryzur Dominika Dzięcioł

F.H.U TUR - BUD Sławomir Bojar

AUTO REAKTYWACJA Robert Kachniarz

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Henryka Prokopowicz

Szydlarski Grzegorz Firma Handlowo - Transportowa "GRZESIEK"

ANDRZEJ TURSKI

Jan Osiński

Lekka Kuchnia catering dietetyczny Beata Sulej

JAROSŁAW SAWICKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "JS"

JUSTYNA KUCHARZAK TERAPIA LOGOPEDYCZNA

"Wiesław Gogłoza, 21-480 Okrzeja Kol. Rowiny 7A"

Kociel Stanisław

TRENER PERSONALNY Karolina Kuryła

JACEK SZOŁUCHA

Stonio Stanisław

FRUIT SELL Szymanek Agnieszka

Mariusz Miszta MARMIX

ŁUKASZ KISIEL USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Krzysztof Szydlarski Transport Spedycja i Handel KRIS - TRANS

GAL-MAR Mariusz Gałach Usługi blacharsko-dekarskie

Walmar Trans Waldemar Karwowski

JACEK FILIPCZAK, WULKANIZATORSTWO

Usługi Remontowo-Budowlane Bogdan Nurzyński

Paweł Kłoda

KATARZYNA PASKUDZKA Studio Fryzjerskie damsko-męskie "Kasia"

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY "DOR - BUT" Andrzej Marian Domański

COMFY LIFE Zuzanna Kożuch

DANEX Daniel Oskroba

PIOTR SZCZYGIELSKI FIRMA HANDLOWA "MAT"

Silver-trans Sylwester Foryszewski

AK. LOGISTIC Obsługa Firm Transportowych Adam Konieczny

Sławomir Henryk Sulej Sklep Spożywczo Przemysłowy

EuroAgroTom Anita Turska

JANUSZ IWANIUK Firma Handlowo-Usługowa "EDEN"

ANNA WISIŃSKA-BAŁUKA, DALEX

ILONA ŚWIDERSKA CENTRUM MODY ŚLUBNEJ "VICA"

 

Komentarze (10)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • avatar

    20 dni temu | ocena +2 / -0

    abcd

    Art. 16 ust. 1 w związku z art. 5 ust. 2 ustawy o dostępnie do informacji publicznej prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy. Chyba zaraz wrzucicie artykuł, że dostaliście karę ;)

  • avatar

    20 dni temu | ocena +2 / -1

    Podatnk

    Państwo ratuje jak może aby nie upadły firmy rodzinne bo nie będzie na wszystkie +. Rolnicy dostają dotacje za samo posiadanie ziemi to dlaczego prowadzący dział. gosp. nie powinni co roku dostawać jakiejś dopłaty!!!!

  • avatar

    20 dni temu | ocena +2 / -1

    Czytelnik

    Co to kur### ma znaczyć udostępnianie takich informacji?!? Jakim prawem urząd udostępnia takie informacje?!? W nazwach firm występują imiona i nazwiska jakieś RODO?!

  • avatar

    20 dni temu | ocena +2 / -1

    Opozycja

    Kara za popieranie PIS u będziemy was prześladować

  • avatar

    20 dni temu | ocena +0 / -0

    Opozycja

    Kara za popieranie PIS u będziemy was prześladować

  • avatar

    20 dni temu | ocena +3 / -1

    Obserwator

    Ok wszystko wszystkim ale jakim prawem i po co komu udostępnianie danych firm jest potrzebne

  • avatar

    21 dni temu | ocena +0 / -1

    .....

    Czym się podniecacie,każdą pożyczkę trzeba kiedyś oddać.

  • avatar

    21 dni temu | ocena +3 / -4

    sama dobroć

    Jaki dobry ten Rafałek obiecał i chociaż przegrał to nam dal bo głosowalismy na niego.Gdyby wygrał to dałby dużo wiecej bo tak mu ciocia obiecała po wygranej i po wpłaceniu przez Polske składki.

  • avatar

    21 dni temu | ocena +1 / -0

    Tarcza antytytoniowa

    A co się stało że wcześniejszymi komentarzami?

  • avatar

    21 dni temu | ocena +4 / -1

    Grzesiek

    A ten PiS taki zły co nie!?