Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

ŁUKÓW: Pamiętali o napaści sowieckiej na Polskę

wiadomosci Uroczystości przy Krzyżu Katyńskim

ŁP

Opublikowano: 18 września 2020 09:05 | Aktualizacja: 18 września 2020 09:39

17 września na cmentarzu Świętego Rocha przy Krzyżu Katyńskim odbyły się uroczystości upamiętniające wkroczenie do Polski wojsk sowieckich. Obchody zorganizowało Łukowskie Towarzystwo Regionalne im. Jana Stanisława Majewskiego.

 

Wartę honorową przy Krzyżu Katyńskim pełnili uczniowie Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym. Historię sprzed 81 lat przypomniał uczestnikom uroczystości Michał Mojski, nauczyciel historii w I LO im. T. Kościuszki oraz komendant Hufca ZHP Łuków.  Mszę Św. odprawił ją ksiądz Kamil Frączek z parafii św. Brata Alberta.

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Łukowa Yoda z

    Albowiem paragrafom ziemskim przybysze planet innych z nie podlegają..

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    sawa

    Jastrzębski łamie prawo! Powinien zostać ukarany! Nie może publicznie salutować osoba, która nie jest żołnierzem, policjantem, lub strażakiem zawodowym. Policja powinna zająć się sprawą.