Reklama

Reklama

ŁUKÓW Przedsiębiorcy i tarcza antykryzysowa (cz. IV)

Opublikowano: pon, 20 lip 2020 05:53
Autor:

ŁUKÓW Przedsiębiorcy i tarcza antykryzysowa (cz. IV) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Informacje przekazane na naszą prośbę przez Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie. Dane na 1 lipca. Ostania część listy firm, które otrzymały mikropożyczki - 5 tys. zł.

Reklama

HANNA ŻOŁĄDEK Japan-shopik-firma handlowo-usługowa

MAŁGORZATA BIARDA STREFA WSPARCIA ROZWOJU

Zdzisław Michalak

Justyna Mąka - Firma Handlowa

RED-POL Piotr Redzik

Andrzej Kazana Usługi Spawalnicze

MCR GOMED Adam Komsta

Mariusz Rola Firma Handlowo Usługowa MOT

AlFi TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA Marcin Skórski

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Rafał Zawadzki

Marek Małkiński UBEZPIECZENIA

DWG Karol Goławski

Ochnik Paula

MONIKA SZCZYBELSKA

Stanisław Osiak Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe

Grażyna Zwierzchowska Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

Apteka Lukrecja Paulina Kożuch

Kamil Jaroń Usługi Ciesielsko- Dekarskie

USŁUGI MOTORYZACYJNE TOMASZ OCHNIK

PIOTR-BUD Piotr Korycki

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DENTYSTYCZNA ANNA KUŹMA-SAFIAŃSKA

MP PROJEKT Usługi Spawalnicze Michał Purzycki

A3 Studio Agnieszka Kowalczyk

RAFAŁ SUJKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "OGRODZENIA"

"DWG" Sylwia Goławska

STUDIO URODY MADAM EWELINA KACZOR

KAROL TRATKIEWICZ "KARBUD"

ARMVIGREN VIGEN KHACHATRYAN

RÓŻA-TRANS Krzysztof Dadacz

Tomasz Cyrta

Grzegorz Kokoszkiewicz

JADWIGA PNIEWSKA Zakład Fryzjerski

Nagadowski Przemysław

WALDEMAR BARSZCZ ZAKŁAD USŁUGOWY "HYDRO"

STANISŁAW GROCHOWSKI

Klaudia Smyk IT Solutions

Gabinet Ortoptyczny Katarzyna Chachaj

SŁAWOMIR DADASIEWICZ KRYS - BUD

"KARMED" Wylotek Karol

USŁUGI MONTERSKO - SPAWALNICZE RADOSŁAW MRÓZ

Usługi transportowe Wisińska Zofia

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Marcin Markosik

Suzzu Renata Oziębło

PR HUB Katarzyna Korycka

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Cioch

KORONA Lidia Rosińska

MIROSŁAW ANDRZEJ LASKOWSKI "AUTO - NAPRAWA BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO SAM."

Firma Handlowo-Usługowa FMK Monika Kędziora

RAFAŁ NOWAKOWSKI

Firma Handlowo Usługowa Gajaszek Mariusz Gajaszek

AUTO-HANDEL Katarzyna Dołęga

EDUKATOR Tomasz Król

Salon kosmetyczny La Belle Karolina Kaczor

Kar-Mes Firma Budowlana Karol Marcinek

Daniel Karwowski

Firma usługowo handlowa Karolina Mościcka

Drill Team Technika Diamentowa Kamil Jakubiec

VIEW FROM THE TOP Marcin Mućka

Mariusz Zdunek

RAFAŁ SUCHODOLSKI "DEWOCJONALIA"

Mateusz Kędziora "ELEKTROTECH"

Rafał Białek "BIABUD"

M-COMP Mariusz Walo

Beauty Lash Weronika Ptaszyńska

Vertiz Arkadiusz Kur

P.H.U. Paweł Fijał

MAŁGORZATA ZDANOWSKA AGENCJA POŚREDNICTWA FINANSOWEGO

AbApp Software Jakub Jedlina

Usługi Elektryczne VOLTERS Jarosław Smyk

MEBLE Grzegorz Kulikowski

Firma Sprzątająca Błysk-Expres Danuta Abramek

PAWEX Paweł Dołężka

PRZEMYSŁAW WRONA T E D I

MAREK KOŁODZIEJ "SOWIX" AGENCJA USŁUG BHP i P.POŻ.

JOLANTA OSIŃSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

R-TALAREK AUTO HANDEL Radosław Talarek

M&M Świętoński Spółka Jawna

SŁAW-MED Pogotowie Ratunkowe Monika Mazurkiewicz

AUTO CELEJ TOMASZ CELEJ

Robert Domański ROMEK MECHATRONIKA

Ratownik Medyczny Mateusz Kłusek

AKT-ROS Paweł Rosiński

Mirosław Śledź

REMO - DOM USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Krzysztof Żądełek

Usługi montersko - spawalnicze Rafał Grzybowski

ROBERT MARKOWSKI "Pod Strzechą"

ROBERT BABIUCH

PAWEŁ SZCZYBELSKI

Elżbieta Kozakiewicz "GEO-METR-2004 "

USŁUGI HYDRAULICZNE - Szczepan Czajka

Usługi spawalniczo-monterskie Piotr Żaczek

Radosław Barszcz

Tomasz Skwarek Firma Handlowo-Usługowa TOMI

JAROSŁAW GRYCZKA FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "AUTO-MAX"

r2 media Karolina Gajo

KAMIL PAWLIK TECHNICAL SERVICE 

Andrzej Duda

Grzegorz Michalak Modern House

DRP-OSTEO-MED. Rehabilitacja i Medycyna Osteopatyczna mgr Radosław Perz

HIGH TECHNOLOGY SEBASTIAN MISIUREK

Luty Andrzej Usługi Lakiernicze

Paweł Karwowski IT

MISTRZOWIE POLIS - UBEZPIECZENIA PAULINA MUZYKA

PRZEMYSŁAW TRACZ "MONEY TEAM"

KRZYSZTOF BACHÓR

M&T TRANS TOMASZ ŻENDEŁEK

Izabela Chudzik Biznes Partner

KARO-DENT MARTA ZALESKA

ASYSTA MONIKA KANIA

Zakład Usług Budowlanych Tadeusz Rękawek

KOCHAŃSKI TOMASZ

Biuro Doradcze Andrzej Kozioł

Alicja Głuchowska FIRMA HANDLOWA "AL. - MAR"

SMOL-BUD SMOLIŃSKI SŁAWOMIR

ARTEL Artur Rzymowski

INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Paweł Jakubiuk

USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE Ciołek Radosław

This is fine.it Dawid Wiąckiewicz

Adrian Dynek

Złota rączka  F.H.U.WOJMAR Lubow Marinowa

USŁUGI BUDOWLANE Emil Kwaśniak

Usługi montersko - spawalnicze Łukasz Grzybowski

PRZEGALIŃSKI JAROSŁAW

Bożena Rosa

Jarosław Kot KOT-BUT

FIRMA HANDLOWA DAM-POL DAMIAN KARWOWSKI

AGRO-BUD Marcin Zientara

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Michał Kusyk

Usługi Ogólnobudowlane Damian Bieniek

P.H.U Józef Strzyżewski

USŁUGI HYDRAULICZNE ZENON SKWAREK

Tomasz Mróz Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "MRÓZ"

MARIUSZ GAJDA MUSIC EXPERT

WALDEMAR ARKADIUSZ KĘDZIORA

JankiSpaw Dawid Janki

"AUTO - SERVICE" Mariusz Kapcio

JAROSŁAW KALIŃSKI "WAKAL-TRANS"

WOJCIECH MOŚCICKI Firma Handlowo-Usługowa "DELTA"

"WAKAL-TRANS" S.C. Walo Waldemar

Sławomir Czubaszek FIRMA TRANSPORTOWO - HANDLOWA

Zbigniew Białach JAK-MAR

Katarzyna Golba

DANKOL DANIEL KOŁNIERZAK

Usługi montersko spawalnicze Łukasz Mika

RG RAFAŁ GÓRKA

Grzegorz Kryczka Usługi Spawalniczo - Monterskie

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Pawlik

Marcin Szewczak Liternictwo Nagrobkowe

"DAW - TRANS" Strzyżewski Konrad

Ewelina Miernicka EM-TRANS

SILBUD Sylwester Skóra

Mieczysław Stanisław Dzido  Firma handlowo Usługowa

Firma Handlowo Usługowa Grzegorz Dzido

Jakub Abramek "ABRA-TRANS"

Usługi montersko-spawalnicze BARTIG Bartłomiej Sadowiak

SŁAWOMIR ŁUKASIK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "Gra-Mar"

JANINA GRYCZON

ZAKŁAD TECHNIKI ROBÓT BUDOWLANYCH Mariusz Kożuchowski

Zakład Usługowy Jacek Kwas

Tomasz Rosa

DARIUSZ NIEDZIUŁKA Firma handlowo usługowa HYDRO-INSTAL

Handel obwoźny Paweł Bijata

NOWAK ZBIGNIEW "HOLDER"

Feliks Simonyan

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Kulik

USŁUGI TRANSPORTOWE ORAZ HANDEL Rosa Leszek

Grzegorz Borkowski FIRMA HANDLOWA "BORKOWSCY"

Pieniak Elżbieta

KAZIMIERA PAPIEWSKA

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Sprzątające Aneta Fall

Zdun Stanisław Firma Budowlana " ZDUN-BUD"

DAMIAN MATEŃKO DTRANS

Piękna Sprawa Stylizacja Paznokci Karolina Józwik

Wojtas Wojciech Końka

TIG-P Przemysław Jonczyk

Agnieszka Barszcz

Nati Ilona Potęga

KARLA-TRANS Michał Restel

USM EMIL LESZKO

P.H.U ROLSTART KRZYSZTOF CICHOSZ

REGINA CHRUŚCIEL "Handel Obwoźny" Chruściel Regina

ARTI Artur Kamiński

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "WAL-POL" Waldemar Józwik

RYSZARD KLAMKA

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "WAL-POL" Zenobia Józwik

F.H.U TransExpres KATARZYNA OLKOWICZ

USŁUGI INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO WIESŁAW KĘDZIORA

RENOMO Marcin Kamil Pietrzak

Usługi transportowe - Stanisław Adameczek

KANCELARIA NOTARIALNA ELŻBIETA WIŚNIEWSKA NOTARIUSZ

Tomasz Kazana Usługi remontowo-budowlane BUD-DACH

USŁUGI MONTERSKO SPAWALNICZE Marcin Białach

RDK Karolina Szczygielska

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA Jarosław Stanisław Rybka

"Mark-BUD" Marcin Piszcz

JAROSŁAW WRÓBEL "JARBUD"

TRYTON-BUD Kamil Okliński

Usługi Remontowo Wykończeniowe "Jacek" Jacek Bącik

MAKS-TRANS Agata Czarnocka-Gryczka

MARIOLA POŁEĆ "AUTO TOMEK"

ELEKTROMECHANIKA I MECHANIKA POJAZDOWA Krzysztof Kuć

SŁAWOMIR NURZYŃSKI

Firma Handlowa "Sobtom" Grzegorz Sobiszek

Kamil Baranowski

ARTBET Beata Jankowska

Anna Lendzion A.Trans

GRZEGORZ ANTONIAK "ANTI"

Ryszard Gryczka ARKO TRANS

Piotr Kamiński  Usługi Budowlane

KATARZYNA MOLENDA SEB-trans

AMGO Wojciech Goławski

Usługi montersko -spawalnicze Daniel Czajka

IWONA ZIELIŃSKA

DOMINIK HEJDUK

Rzęsowy Zakątek Anna Nowak

D&C DAMIAN CYBULAK

FIRMA USŁUGOWO BUDOWLANA BUDMAR Marcin Kopczyński

Alu Constructions Dąbrowski Robert

KAR-LUX EMILIA GOMÓŁKA

Łukasz Sawicki Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Wólk-Bud

IGRAF Paweł Głuchowski

Sprycha Sławomir " Firma Transportowo-Handlowa"

USŁUGI - HYDRAULICZNE ŁUKASZ CABAJ

Adwokat Marcin Karwowski Kancelaria Adwokacka

Anna Bijata Galeria Firan

MANIO - DACH KONSTRUKCJE I POKRYCIA DACHOWE DANIEL KUDLAK

M.Ch. BUD Mirosław Chudzik

K&c Kamil Cybulak

Ubezpieczenia KM Krzysztof Machoń

KULIKOWSKI MARCIN

EMKA Meble Artur Krakowiak

MIROSŁAW LESZEK Zakład Usługowo-Handlowy "MIRKO"

WALDEMAR MATEŃKA "RATOWNICTWO MEDYCZNE"

Rafał Józwik

Piotr Wadas "MW"

MICHAŁ CHUDZIK OMEGA ELEKTROINSTALACJE

Usługi Montersko - Spawalnicze Łukasz Rola

Włodzimierz Nowicki  Pośrednictwo  Ubezpieczeniowe

"LUCASO" Zagrodny Łukasz

AnwerProjekt Usługi projektowe, ProWWW Marek Wereszczyński

Tomasz Wysokiński

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "WERS - POL" Wiesława Wąsiewicz

PRB-BUD Piotr Piszcz

Grzegorz Biaduń  Handel artykułami szkolnymi i biurowymi

DOM-SPAW Dominik Papiewski

CEZARY WIELGOMAS

Przemysław Sobiczewski

ANEX ANNA MICHALUK

Firma Handlowo-Usługowa "AUTO-LUX" Mościcki Bogdan Jacek

Remonty, Docieplenia Wykończenia Andrzej Wydra

MARTOM Tomasz Markiewicz

Mateusz Wojtylak

NETRONIC Damian Karwowski

Indywidualna Praktyka Lekarska - Gabinet Dermatologiczny Beata Bilińska

Usługi spawalniczo - montażowe Jacek Piskorz

DARIUSZ GOŁAWSKI Firma Usługowa

OPIEKUN INFORMATYCZNY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

"Chaberek" - Łukasz Chaber, transport, handel,roboty ziemne

Sylwia Strzelec-Darnowska

KRISTRANS Krzysztof Strzelec

Usługi Stolarskie Marcin Celiński-Spodar

KATARZYNA KOĆ-WISIŃSKA Gabinet Stomatologiczny

MARIUSZ LASKOWSKI ZAKŁAD OPTYCZNY

"A.SAŁASIŃSKI I D.SMOCZYK" SPÓŁKA JAWNA

Rentierzy.FM Jakub Głuchowski

FAMILY DENTAL STOMATOLOGIA BEATA REDZIK

Pani od PR-u Justyna Komorek

Tomasz Mościcki Skup bydła rzeźnego

Agnieszka Parzyszek KAMTECH

LA PATI Piotr Bogusz

ERSA MEDICAL EMIL REDZIK

Marta Bogusz

Sklep Przemysłowy Okuń Edyta

USŁUGI MONTERSKO - SPAWALNICZE Tomasz Mucha

Danuta Frączyk DFr Media-Text

Kamil Pietrzala AirFly

KUMA NLX Paweł Bogusz

POSEJDON Łukasz Walo

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Magdalena Strzałek

TEOFIL MIELNIK TEGMAT

AUTO TRUST Krzysztof Krasnodębski

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Ewelina Strzałek

PRZEMYSŁAW WASILEWSKI Firma Obuwnicza "Amulet"

Piotr Pieniak

ŚWIAT HAFTU KRYSTYNA PŁUDOWSKA

Małgorzata Ostrysz Biuro Rachunkowe

Daniel Świeczak IT Consulting

Propanex Duszyński Jacek

best-trade.pl; FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DDD SPEC;GABINET WETERYNARYJNY LEK.WET. ŁUKASZ BARTOŁD

Biuro Rachunkowe EFEKT Joanna Chudzik

Artur Tratkiewicz AD-MAR

APTEKA ANDRZEJ ŚLEDŹ SPÓŁKA JAWNA

Kinga Bancyrek KINGSAJZ

Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe "Ren-Pol" Renata Szczotka

"PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA" AGNIESZKA ŻURAWSKA

Borkowski Jan Zakład Usług Leśnych

"JASBUD" Usługi Budowlane i Instalacyjne Zbigniew Jaskólski

FIL-BUD Jacek Filip

TOMI-TOMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TORES Kamil Kosiński

INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LEK STOM ANNA WENDERHOLM

PIOTR KACZOR , USŁUGI REMONTOWE I WYKOŃCZENIOWE

AR-MAL Arkadiusz Jóźwicki

SOKBUD Bartłomiej Sokół

RAT-MED SZYMCZAK KAROL

Daniel Szczygielski

WIOLETTA WIERZCHOWSKA Biuro Rachunkowe ABAKUS, Agent Ubezpieczeniowy

AUTO-CZĘŚCI PRZEMYSŁAW SŁOMKA

FMK Company Michał Bogusz

Katarzyna Włodarczyk Biuro Rachunkowe Abakus

Robert Kopeć Firma Handlowa "Zielony Ogród"

Adam Osiak " A.S." Usługi Budowlane

Jakub Antolik

Firma Handlowa "Pegazik" JOLANTA MIŁKOWSKA

PR-Roofing Paweł Radomyski

MAZI Kamil Mazurek

JAROSŁAW KRZĘCIO Firma Handlowa "MAJA"

Transport Rafał Ducki

ANDRZEJ DADOS

ANNA DADOS

Szymon Grzechnik

Centrum Inżynierii Artur Kania

BIG TRANS s.c. Pożarowszczyk Barbara, Damian Niekreszuk

WOJCIECH CZEREPIŃSKI FIRMA Usługowo Handlowa

Katarzyna Skólska Salon Fryzjerski LUNA

BOZED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KOŚLACZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Mateusz Sałasiński

Katarzyna Marek

GAJASZEK OLGA USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE  FIZJO-VIT

Firma Handlowa"CHER" Patrycja Matys-Turska

TIGER Piotr Celej

Firma Handlowo Usługowa Michał Ostrysz

Euforia Jolanta Dziurdziak

MADAAR Arkadiusz Machal

JAROSŁAW PASTERNAK PRYWATNY GABINET LEKARSKI

MIROSŁAWA JÓŹWIAK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KATARZYNA"

USłUGI TRANSPORTOWE Dariusz Bożek

STANISŁAW ŁUKASIK "AUTO - REMONT"

P.P.U.H. "KAN" Andrzej Kania

BIURO RACHUNKOWE DORADCA-Biznesu EMILIA ŁĘGOCKA-ZALEWSKA

GLAMOUR BOUTIQUE Aneta Izdebska

Janusz Sznejder

IRENEUSZ SZCZEŚNIAK Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Agromex"

Alfa Service Kazimierz Kulik

HARLEY - TRANS USŁUGI PRZEWOZOWE  Maciejewski Waldemar

ANDRZEJ KOWALCZYK H U S B Y K

Sklep na kółkach Arkadiusz Walo

Karolina Wielgosz

MAGDALENA KOSTANTA USŁUGI PIELĘGNIARSKIE MAGDALENA KOSTANTA

Jacek Kowalczyk

ANWIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szymanek Łukasz AUTO-DROBIAZG

PIOTR BORKOWSKI Usługi Budowlane i Kominiarskie

BOŻENA JANISZEK USŁUGI PROJEKTOWO-INWESTYCYJNE JANISZEK BOŻENA

DAVID Justyna Dawidek - Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe

BEGLARYAN-BURDAKH MARO

MAREK JANISZEK Usługi inwestycyjne

MATI Mateusz Ziółkowski

IN-REM KAROL GAŁĄZKA

RYSZARD TOMUSIAK TOMUSIAK RYSZARD ADAM "TOMWER"

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Damian Sulej

Krzysztof Izdebski Usługi Transportowe

Sylwester Tomusiak " Tomwer"

"Firma Usługowo - Handlowa" Jerzy Gajownik

"LASER" AUTO-SZYBY EWA MROZOWSKA

Adrian Gajownik

ALUPLAN GRZEGORZ PORĘBSKI

P.U.H. Inter-Com Piotr Ponikowski

DARIUSZ MOKIEJEWSKI "DARPOŻ" Usługi Przeciwpożarowe

ModEl Eliza Wesołowska

EDWARD JAWORSKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "EVMED",Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Edward Jaworski

MASSBET Dominik Gryczka

Usługi księgowe Małgorzata Deres

MR TRANS ROBERT MOŚCICKI

PAWEŁ PYCKA J U B O

STELLA - PIETRZAK STEFAN

HANNA JANASZEK FIRMA HANDLOWA

FIRMA WW Marcin Kazimierczak

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY Andrzej Goławski

MAREK MĘCZYŃSKI Przedsiębiorstwo Handlowe "KOK-BIS"

USŁUGI BUDOWLANE Kędzierski Sławomir

MONTOLIT-POLSKA LESZEK POTOCKI

Tobiasz Piszcz

Gruchała Sławomir Sklep spożywczo-przemysłowy

JOANNA GUZEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SABA"

Alina Tomaszewska "ALTOM"

PACEK BYGG Mariusz Pacek

F.H.U. "JARO" JAROSŁAW BUCZYŃSKI

FHU PROBER Robert Prokopiak

Instal CWU Łukasz Włodarczyk

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DARIUSZ LUTY

Usługi Budowlane Ponikowski Adrian

Paweł Szczepaniak  Usługi Remontowo - Budowlane

ANNA WIĄCEK Firma handlowo-usługowa "CYPRYS"

USŁUGI BUDOWLANO WYKOŃCZENIOWE WOJCIECH BANACH

SPEKTRUM Sebastian Ponikowski

TRUCK-MAJ Mariusz Majek

Handel Artykułami Przemysłowymi JR Jolanta Radzikowska

DAS - TIG Piotr Dadas

Sylwester Rombel Usługi Ogólnobudowlane

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIUSZ KOPER

Firma remontowo-budowlana Leszek Korniak

OstryMotors Kamil Ostrysz

NURZ-BUD Jerzy Nurzyński

Jakub Gajowniczek - USŁUGI BUDOWLANE

Zofia Bogusz SOFI

Andrzej Skorupa

Andrzej Ostrowski INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Usługi remontowo - budowlane Kamil Stosio

Gospodarstwo Sadownicze Zbigniew Borkowski

Bożena Celińska-Mysław Firma Usługowo-Handlowa "CELTRANS"

ZDZISŁAW IZDEBSKI,  ZAKŁAD BETONIARSKI

Firma Handlowo - Usługowa "BENITO" Michał Woźniak

Handel obwoźny Edward Sulej

MIR-TRANS MIROSŁAW KOMAR

Wilk Logistic Artur Wilk

RAPID-TRANS

Grabowski Ogrody Hubert Grabowski

Hubert Sprycha Hubson

MS TRANS Mariusz Szumlewicz

GRZEGORZ MATYKA

STAR CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SOBORA SERWIS EWA SOBORA

Iwona Ostrowska INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

STAR CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Beata Romańczyk

Nojek Barbara

GRZYB-TIG Konrad Kazana

MARCIN-TRANSPORT Krasuski Marcin

Usługi Brukarskie Andrzej Celiński

PAWEŁ IZDEBSKI VIDEO MAKER

Daniel Zdziebłowski

Sebastian Kamecki

Elżbieta Siwiak

JADWIGA DZIEWULSKA STUDIO FRYZJERSKIE "JAGODA"

Firma Handlowo - Usługowa "Eco-Tor" Radosław Sprawka

WIESŁAW KOZAKIEWICZ "GEO-METR"

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ KOSUT

Firma Usługowo - Handlowa "GAB-ALL" Joanna Król-Osińska

Usługi Transportowe Mariusz Popek

Michał Goławski Usługi Remontowo Budowlane

BUD MAR Marcin Osiński

DARIUSZ CZARNECKI "CANDELA"

Salon fryzjerski Aneta Tchórznicka

WŁODZIMIERZ PYTLIK

PROCAD Michał Wardak

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA, EDWARD SZULBORSKI

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA NIKA WOJCIECH KRZYWIK

STUDIO 10 USŁUGI FRYZJERSKIE GRAŻYNA OSIAK

Okuń Maciej

MAGNUS RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

JACEK JASIŃSKI Mechanika Pojazdowa "Jak-Mar"

AN-KA Anna Machoń

PIOTR PIWOWARCZYK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Dariusz Grzywacz

Usługi Transportowe SAWICKI   Rafał Sawicki

Wioleta Grochowska-Lazurek Firma Usługowo Handlowa "GROCHOWIAK"

KM Ubezpieczenia Katarzyna Milewska

KRZYSZTOF LUTY Urządzanie i Zagospodarowanie Terenów Zieleni "ACER"

AGNIESZKA CELIŃSKA-WALĘDOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE EUROSTYL

EWTRANS WYSOKIŃSKA EWA

Firma Handlowa "Rowery" Jarosław Pszczółkowski

Bartosz Mroczek

GABINET KOSMETYKI MOBILNEJ ,,Mezo - Studio" ILONA KRYCZKA

KATARZYNA POTOCKA "CENTRUM NARZĘDZI"

Usługi Spawalnicze Karol Sobiech

EMS Editing&Multilingual Services Emilia Olszewska

PIOTR OSAK "STALMIX"

HENRYK JANASZEK "MINI-MAX"

Mieczysław Grzywacz BEKTRANS USŁUGI TRANSPORTOWE MIECZYSŁAW GRZYWACZ

Daniel Celoch

ŁUKASZ JANOWSKI "STALLUK"

Katarzyna Pikuła KPik Project

IJ OKNA IZABELA JÓŹWIAK

Krzysztof Wójcik

Małgorzata Nawrocka Kancelaria Notarialna

Krzysztof Kędra Usługi Transportowe

Finanse i Rachunkowość HOSSA Łukasz Łaziuk

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE RAFAŁ JONCZYK

FK FILIP KOPYŚĆ

GRAFI-TRANS Jarosław Styczyński

Kinga Baran

Firma Handlowo-Usługowa Henryk Kajka

DROMEX Waldemar Droś

USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWLNICZE MATEUSZ MOJZYCH

USŁUG ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE MACIEJ MOJZYCH

JOANNA KARMOWSKA-MICHALAK Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny

MDTechnology Marcin Drabarz

K-TRANS KAMIL ŚWIECZAK

CENTRUM EDUKACJI "DAN-FOLK" Zenon Pawlikowski

JERZY ZABIELSKI CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO "SZKOL-DREW" OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

Robert Rutkowski "AR&POL"

Pikuła Bogdan Usługi transportowo - rolnicze

FOTOGRAFIA MICHAŁ SIERPIEŃ

MAREK MAZUREK TRANS-HANDEL

"INCO" Marek Bany

ANNA PAWLIKOWSKA "ALEKSANDRA"

ZBIGNIEW OSIAK  SZKOŁA JAZDY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SANITECH GRZEGORZ KAMOLA

TECHMACH24 Krzysztof Machal

LUX-POL Łukasz Bany

Handel Obwoźny - Buczyński Henryk

PIOTR ZAKRZEWSKI "DuoTrans"

DUOTRANS Dorota Zakrzewska

Gabinet Weterynaryjny, Lekarz Weterynarii Krzysztof Jakubiec

Jacek Pawlak

SZKOŁA MATEMATYKI ALEKSANDRA BORKOWSKA

MARCIN GOŁASZEWSKI USŁUGI TRANSPORTOWE

Urszula Kozieł- "ULA"

PATRYK JESIEŃ "SUSHI-PAKA"

Maria Szmulik  Sklep Wielobranżowy "Wszystkuś"

Angelika Jesień "SUSHI PAKA"

Inter-Truck Andrzej Fronczyk Paweł Kiliszek spółka cywilna

Inter-Truck Andrzej Fronczyk Paweł Kiliszek spółka cywilna

Robert Jodełka WGS s.c TRANSPORT

Elżbieta Grochowska

MICHAŁ MATYJASEK

Agata Kapczyńska

ECL-TOMASZ ŁUCJAN

Bartłomiej Antolik

MACIEJ POSTRZYGACZ PUH EMPE

SŁAWOMIR IZDEBSKI TAXI

ARTUR MOŚCICKI Przedsiębiostwo Handlowo Usługowe

Rob-Bud Robert Sopyła

BOGDAN TRATKIEWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANLOWO USŁUGOWE "BODEX"

Robert Okrutnik

Wojciech Krasucki

LashRoom by M Monika Ciołek

"IRA" Rafał Domański

EWA KACZOR, AGENCJA OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI - KONSULTING

ANETA CIBOROWSKA

SPECJALISTYCZNY GABINET CHIRURGICZNY JAROSŁAW KRASUSKI

"DREAM " Magdalena Sprycha

PRO SOLUTION Michał Turski

Zenon Szczygieł ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I C.O

Kamil Tomasiewicz

SHARON  ZBIGNIEW SIDOR

Grzegorz Sprycha Zakład Usług Transportowych i Handel Obwoźny

Dariusz Kowalski KAMELEON

Usługi Budowlane Marcin Jaworski

QSPAW EMIL KULIK

Mateusz Jawoszek Usługi montażowe

Arkadiusz Kędra Sklep Spożywczo Przemysłowy

AUTO-NAPRAWA WULKANIZACJA TOMASZ UŚCIŃSKI

MedVia Rafał Zalewski

TOMASZ KIRYŁA "TOMASZ"

Rafał Kędra Zakład Mięsny "Kożuchówka"

AM ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Alexandra Burton

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Wiesław Łazuga

Stanisław Stachniak Usługi Budowlane

USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW SZANIAWSKI

Sanitek Karol Kurowicki

Zakład Mechaniki Pojazdów Samochodowych - Izdebski Marcin

Artur Grochowski Transport Krajowy i Międzynarodowy

ARKADIUSZ GRZYB "ARK-MED"

MTT DARIUSZ KACHNIARZ

Rafał Augustyniak "RAFBUD"

Artur Klimczyk P.P.H.U. "VENUS"

"ASM" ADRIAN BRAKSAL

ELEKTRO SMART Sławomir Świerczewski

Pytlik Marcin

DPR EUROPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ATELIER BARBARA CIOŁEK

INSTALCOLD Krystian Stanio

USŁUGI SPAWALNICZO MONTERSKIE Jarosław Kłos

Rob Trans Robert Kosut

VIKAM SPÓŁKA JAWNA PIENIAK

ASPECT Grzegorz Sierpień

ENGLISH CORNER Anna Wysokińska

PATRYK BOJAR

Witamina Marcin Kachniarz

Przemysław Kazimierczak mobile-pl

RADOSŁAW ŻMUDA

DAN-BUD Firma Budowlana Daniel Pieńkosz

Ilona Kachniarz P.H.U. MAX

INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA PRZEŹDZIAK PIOTR

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zbyszek" - Zbigniew Wardak

Przemysław Marzel

Jarosław Pawlak Sklep spożywczo-przemysłowy Oli-Wan

S&M TRANSPORT Szymon Kaliński

Dawid Ostrysz

WALBUD WALDEMAR LISIEWSKI

RAFAŁ WARDA

BIURO ROZLICZEŃ PODATKOWYCH mgr ANNA BORKOWSKA

BUTIK THE QUEEN SYLWIA BAREJA

SYLWESTER RADOMSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "AGMA - KOP"

DAMIAN ŁUKASIK

FIRMA TRANSPORTOWA "DAKADO" Daniel Krasuski

Usługi Elektryczne Tomasz Knaziak

Adam Bieńkowski

"IMIX" Sebastian Szymanek

Usługi ogólnobudowlane Jerzy Osiak

Karol Piszcz PR Setter

Building Service Karol Rydz

MK - TRANS Karol Mućka

F.H.U.  PIOTR SITKIEWICZ

ROS-BUD DAMIAN ROSA

Tomasz Kołodziejczyk ROKOKA

MIROSŁAW ŁASKI FIRMA HANDLOWA "H.M.ŁASCY"

P.H.U. SALVI Sebastian Kurowski

M-ROL Usługi Rolnicze Woroniecki Mirosław

RAFTRANS Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Transportowe Rafał Zdańkowski

DOROTA SZCZĘŚNIAK FIRMA HANDLOWA "DOROTKA"

TIG-SYSTEM Daniel Kania

Sklep spożywczo-przemysłowy Sylwia Rola

FRYZJER STYLISTA KINGA BANCERZ

Marcin Łukasik

MAGDALENA ŚLEDŹ

KRYSTYNA WISIŃSKA, FHU "SŁONKO"

FHU Sadło Wojciech

PAWEŁ KAMECKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

ANDRZEJ DUSZYŃSKI "ADVET"

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE "ELDOR" ZALEWSKI MARCIN

SMART-FON MARLENA PISKOREK

MT KONSTRUKTOR SP. Z O.O.

Usługi Ogólnobudowlane MK Construction Marcin Kurek

KRZYSZTOF KONIECZNY "Usługi transportowe"

KATARZYNA MAZUREK

WEBOWISKO Adrian Karwowski

MAŁGORZATA MICHALAK Biuro Rachunkowe "DAMAR"

ROBERT ARKADIUSZ SZCZUCHNIAK RATOWNICTWO MEDYCZNE - ROBERT SZCZUCHNIAK

Bartłomiej Kania BART-CAR

JOLANTA DOMAŃSKA AUTO CZĘŚCI NAPRAWA

Kożuszek Paweł "PAW-BUD"

Zakład Usług Leśnych Janusz Budziak

Andrzej Sroka  Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

USŁUGI FINANSOWE I UBEZPIECZENIOWE MAX JAROSŁAW ŁAŹKO

Radosław Żarczyński

TADEUSZ KOT PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

Justyna Bajszczak

Jerzy Nowak Indywidualna Praktyka Lekarska

Barbara Joanna Sroka

PIOTR OKLIŃSKI Zakład Skupu Złomu

Jarosław Petryszyn PRAKTYKA LEKARSKA

USŁUGI ALPINISTYCZNE PATRYK KAJKA

Jan Piotr Czop F.U.H.V8

"TROJAN" - Leszek Trojan

ArtMar Marcin Niedziółka

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Hanna Ptaszyńska

Piotr Dawidek Usługi Transportowe TRANSPORTER

GRZEGORZ KOPEĆ "DOMBUD"

Usługi Leśne Adamelak Andrzej

Mente Sana Studio Psychologii Zdrowia Agnieszka Matyjasek

Katarzyna Adamelak UBEZPIECZENIA

Pietruszka Waldemar

"AKTIV" DORADZTWO MARKETINGOWE PAWEŁ CHUDEK

Indywidualna Praktyka Lekarska Emilia Zabłocka

ZBIGNIEW ORŁOWSKI "KAMELEON"

Mirosław Beczek Firma-Handlowa - Usługowa

Ryszard Kędra

F.H.U. MAREX MARIUSZ MICHALAK

Wycena i Geodezja Agata Kucińska

POGONOWSKA JOANNA

Michał Kuś PC KUS

FOTO-BRZDĄC JUSTYNA JÓŹWIAK

Usługi ogólnobudowlane "EMBUD" Emil Plak

Paweł Pietrzak

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe AUTO-PULS Paweł Izdebski

Mariusz Łukasik

STEPHEN NUNN "Language Inspiration"

USŁUGI SPAWALNICZO MONTAŻOWE Budner Radosław

TUR-POL AUTO Magdalena Turska, Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "ARKA" Renata Zdanowska Piotr Zdanowski Magdalena Turska Spółka Cywilna

Paweł Szymański GABINET FIZJOTERAPII

Marzena Gołębiowska "GOŁĘBIOWSKI"

GOŁĘBIOWSKI Dariusz Gołębiowski

WALDEMAR POŻAROWSKI ART DECO

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Karolina Wierzejska

Przemysław Luty

" Wol-Dar "  Dariusz Woliński

PSW INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

"INWESTYCJE ŁUKOWSKIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PIOTR POSIADAŁA USŁUGI TRANSPORTOWE I KURIERSKIE

DOROTA ZARZYCKA FIRMA HANDLOWA "AGNES"

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "TRANS-SAD" MARCIN SADOWIAK

"USŁUGI TRANSPORTOWO - HANDLOWE" Hanna Małgorzata Dołęga

Wiesława Sierociuk  "SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY"

ZBIGNIEW DYLEWICZ,  SKLEP SPOŻYWCZY

Janusz Kryczka

Łukasz Piskorz Usługi spawalniczo-montażowe

Grzegorz Michalak TRANS-BIZON

MAT-BUD MATEŃKO USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MONIKA MATEŃKO

RAFAŁ KARDAS

Mirosław Skwarek eBiznes PROFiT

Pękala Janusz Szczepan

PRO-CAR Paweł Wróbel

ROBERT MARKIEWICZ BAR "OSTOJA" "Dach - Met J.Fotyga R.Markiewicz"

Monika Burdon

PHARMA CENTRUM  GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FHU "STOSIO" PIOTR STOSIO

BIURO RACHUNKOWE Ce-Ra-Fin MAŁGORZATA PONIKOWSKA

EL-SOLID Mariusz Smyk

AKSIM Karolina Gizińska

Paweł Zakrzewski PAW-MAR

IRENEUSZ GAJOWNICZEK "INDOOR" Usługi elektryczne i telekomunikacyjne

ENAY-LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MATEUSZ TURSKI "NETOS"

Krzysztof Szczygieł KS-COMP Krzysztof Szczygieł

AUTOBRAM - KAMIL KOŚLACZ

ATOMIK, ANNA PIOTROWSKA

Firma Handlowo - Usługowo Transportowa ANPALE Anna Leszczyńska

KAROLINA CĄKAŁA

ANDRZEJ ZAKRZEWSKI FIRMA HANDLOWA

Rombel Paweł

Atto Studio Filmowe - Barbara Soćko Przedsiębiorstwo Świadczące Usługi Videofilmowania

Usługi budowlane. Kurowski Jarosław

Andrzej Mazur DORADZTWO W ZAKRESIE AGROBIZNESU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Michał Nowosielski

FUNDACJA HUSARSKA-KRESY WSCHODNIE

Firma Usługowo Handlowa Krzysztof Pieniak

Willow Lighting Jakub Wierzbicki

MAREK PYTLAK "MAR-KAR"

Usługi hydrauliczne Konrad Sadło

WALMAR MAREK KOŚCIESZA

ANNA STOLARCZUK "AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE"

JACEK KRZYSZTOF KĘDZIERSKI

TOMASZ ŚWINIARSKI Prywatny Gabinet Lekarski

MEBLE TOMASZ OGNIK

ŁUKASZ STEFANIAK USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

Rafał Lech

ANDRZEJ KRZYSZTOF BOGUSZ "KRZYSIEK"

ADIMEX ADRIAN MRÓZ

"S - TRANS" Sylwester Kulik

Sklep Spożywczo -Przemysłowy Kazimierz Grabowski

"MATI" CIOŁEK WALDEMAR

Firma Handlowo-Usługowa MARCIN BRODZIK

Ratownictwo Medyczne Aneta Białach

EDYTA LASKA

AGDAR Usługi Remontowo Budowlane DARIUSZ PIETRUSZKA

Cezary Szczęśniak

Tomasz Zwierz

USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO SZEWCZAK MARIUSZ

Marzena Błażejczyk Sklep spożywczo=przemysłowy ,,Żuczek"

Szczepanik Janusz

Sławomir Oskroba " TRANS-SŁAWKO"

Stanisław Bielecki

Garaż - Serwis Krzysztof Zaniewicz

"Wójcicki" Tomasz Wójcicki

ROBERT SIDOR F.H.U."ROBSON"

AUTO SERWIS JAROSŁAW BIENIEK

WYSOKIŃSKI JANUSZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "INTER - GUM"

EL-MIR Mirosław Pochman

Karol Wysokiński PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "INTER-GUM"

Sklep spożywczo-przemysłowy Agnieszka Kazana

Usługi Budowlane Daniel Ochnik

Transportif Kamil Chmiel

Dami Express Damian Ponikowski

WISTANTECH Tomasz Wiśniewski

WER-BUD MARCIN PIETRZAK

Tomasz Krycki

4PMO SYSTEM JUSTYNA SOBORA

DAKAR SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AMF II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FRAME CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

FIRMA  HANDLOWO - USŁUGOWA  ŁUKASZ JÓZWIK

Daniel Prochowicz SAVVY SOLE

MICHAŁ PIASECKI GABINET WETERYNARYJNY "ANIMAL-VET"

ZBIGNIEW MAZURKIEWICZ Usługowy Transport Zarobkowy

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JOANNA SAWICKA-POLAK

komrad witold kuś

Kocielnik Marek  Zakład Kamieniarsko - Betoniarski

Andrzej Kamiński

Maria Jolanta Dybciak Prywatny Gabinet Lekarski

RMS NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stomatologia Katarzyna Szymańska

RMS NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Natalia Ochnik

LATOCH-INVEST Michał Latoch

Usługi Montersko - Spawalnicze Kamil Słomka

ANNA SZKLARCZYK-STĘPNIAK Gabinet Stomatologiczny

SPRINT-INSTAL Daniel Kępka

ARTUR ŻYŁKA "ALFA LOGISTIC"

Sagan Grażyna Zakład Usługowo Hanlowy Televideo

Firma Usługowo - Doradcza dr Ewa Szymańska

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE GRZEGORZ POSIADAŁA; PGM-BUD Michał Posiadała, Grzegorz Posiadała S.C.

Michał Posiadała Usługi Remontowo Budowlane

ZAKŁAD USŁUGOWO - BUDOWLANY Krzysztof Jagielski

ANDRZEJ SIUJ ASMEKS FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA

Łukasz Lada; LADA-TRANS wspólnik spółki cywilnej

Łukasz Wygowski

USŁUGI MONTERSKO SPAWALNICZE Damian Olek

Piotr Rosa USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE

FAK ADAM KĘPKA

Krystyna Rosłoń Polros

Usługi Ogólno - Budowlane Robert Osiak

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "M.CZ.W"

KD STUDIO PROJEKT Katarzyna Dylak

Firma Ogólnobudowlana KARBUD Tomasz Karwowski

Prywatny Gabinet Lekarski Barbara Szczygielska-Słomiany

WALMAR Usługi Remontowo-Budowlane WALDEMAR KOŚCIESZA

MATEUSZ WERESZCZYŃSKI WENETRANS

Krzysztof Plak Usługi ogólnobudowlane "PLAKBUD"

TK Aeroklima - Kociel Tomasz

Barbara Kiełczykowska

Wojciech Słomka

Firma Handlowo-Usługowa "ORDOM" Orzeł Adam

Krzysztof Kiełczykowski  Kieł-Rol

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA EUGENIUSZ KOMORNIAK

Sklep spożywczo - przemysłowy - Mariola Ponikowska

Paweł Sopyła

Usługi Ogólnobudowlane Daniel Kruk

Usługi Transportowe Michał Kurowski

Kamil Miszto "ROLETY - ŻALUZJE"

ŁUKASZ SKWAREK FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA

A & B AGNIESZKA ZDANOWSKA

TOMASZ PSZKIT PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ATS

Patryk Tyszko IT Open Media

F.H.U. EURO - NOVA IRENEUSZ KNAP, NOVA - TRANS s.c.

Gabinet Weterynaryjny Vital.Wet lek.wet. Damian Wojtal

KATARZYNA MATYSIAK DekoStyl

JODBUD ANETA JODEŁKA

SZYM - NET Tomasz Bogusz

DANIEL GOLISZEWSKI

Usługi Montersko- Spawalnicze Kamil Gromada

Gabinet stomatologiczny - Ahmad Rasoul

Kamil Mućka

DAREX Dariusz Krasuski

F.H.U. Orzeł-Spaw Łukasz Orzełowski

FRANCISZKA SZULĘCKA "ZIELENIAK"

KAMECKI-KOMPUTERY MARIUSZ KAMECKI

TADEUSZ PIASECKI Zakład Fryzjerski

ELŻBIETA KAZIMIERCZAK WAG-MAR

Leszek Zdanikowski

Elektromechanika pojazdowa Biaduń Sławomir

MONIKA MĄDRA-WIĘSEK KWIACIARNIA "PRZY FONTANNIE"

F.H.U. Halina Orzełowska

ROMAN ZBOROWSKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA

OAZA PIĘKNA SALON KOSMETYCZNY Paulina Sykut

BUL-TRANS Rafał Mućka

FABRYKA URODY MAGDALENA PORĘBSKA

Strzyżewski Łukasz ŁUKASZ-TRANS

WEEKEND Marek Sobota

JANEKS AGNIESZKA KUROWSKA

GMS Grzegorz Ponikowski

LUCYNA SMOLEŃ,  PIEKARNIA "SMOLEŃ"

DAWID MUSTAFAJEW

RADOSŁAW BUCZEK

M.T.CH.S.T.A. Professional Services Tomasz Ławecki

Paweł Kędziora Bartosz

PELKIY Paweł Burdach

Sylwester Grochowski Usługi Remontowo Budowlane

Mariusz Zielonka "ANDMAR"

APW Transport Spedycja Przemysław Wysokiński

RAFAŁ JANIAK

JAROSŁAW JANIAK

TECH EFFECT Dominika Kobryń

"OLEK" Karol Olkowicz

KRAW-BUD MARIUSZ KRAWCZYK

Jakub Michalak STOLMARKT

DAKAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KAROL PASKUDZKI Usługi Budowlane "KAR-BUD"

Gabinet Okulistyczny Agata Bartmańska-Sobczyk

ADAM LATO "LABU"

MACIEJ PYRKA

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ IZDEBSKI

92 media Mateusz Cieślak

POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE Anna Śledź

Mirosław Sulowski PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "STOLMAR"

"TEKSA LOGISTIC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Brian McWhorter Company

COIRMEX Karolina Szklarz

Krzysztof Mościcki

FHU Bogdan Pyra

Radosław Pyra RM PYRA s.c.

Mariusz Miszta RM PYRA s.c.

Domowy Smaczek Rafał Adamowicz

ROSZA Joanna Stateczna

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Marcin Śledź

Michał Szymczyk

Indywidualna Praktyka Lekarska JAN SZYMCZYK

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY  JAROSŁAW DOMAŃSKI

KRIS-BUD Krystian Olszewski

Kacper Mościcki

Bor-Med Krystian Borowski

GomGom Bartosz Gomoła

Centrum Terapii Saska Ilona Łucja Sadło psycholog, psychoterapeuta

Firma Ubezpieczeniowa "OPTIMA" Ewelina Koszara

Przemysław Józwik Consulting

MAWIK WOJCIECH KARCZEWSKI

Kamil Chromiński METAL GARDEN

AGROLUX Agnieszka Celińska

"J.MIAZIO-R.KRÓL"- Robert Król

Iwona Rosińska P.P.H.U. "ROSIŃSCY"

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zembrach Majewski Krzysztof

ZIEM-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formiga Robert Mozolewski

Usługi Pogrzebowe Wileński Marcin

Firma Remontowo Budowlana Grzegorz Grochowski

AR - TRANS TRANSPORT, SPEDYCJA, HANDEL, EXPORT-IMPORT Arkadiusz Karwacki

Dariusz Baniak

PM TRANS Paweł Montewka

BEATA OLSZEWSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA SPECJALISTYCZNA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Mościcka-Podstawka

Usługi remontowo-budowlane Robert Lipka

WATERINK Usługi Hydrograficzne Jakub Ścioch

Usługi Leśne i Handel Drewnem Tomasz Golba

Grzegorz Jacek Koper "KING - BUD"

Jan Warpas Instalatorstwo Elektryczne-Pomiary

WOJCIECH PIOTR DURKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "STOLDREW"

Daniel Łuckiewicz

Adam Buczek IT MEDIA

BUD-TOM TOMASZ NOWAK

GRZEGORZ BILSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "STOLDREW"

ERFO Kamil Kłos

PIOTR BOBROWSKI  STREET SPORT

Sebastian Szczęśniak INOXTIG S.K.

Firma Usługowo - Handlowa Agnieszka Zielińska

BW GASTRO S.C. Milena Bańkowska

Michał Mościcki EMKA TRANS

ANDRZEJ OSIAK

Marek Edward Grabowski "ELMAGRO"

NIKO-TRANS Krzysztof Wiącek

ANNA ANDRUSZAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ANGALO"

WK-TRANS Wiesława Karwowska

MAT-BUD MATEUSZ MUĆKA

Marek Żaczek

MK-DACH Marcin Kuryła Wykonywanie  Konstrukcji i Pokryć Dachowych

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Mateusz Błaszkiewicz

"E-TEAM" Wojciech OKNIŃSKI

Efekt DACHY Marcin Bogusz

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Dzido

KAROSAŻ MECHANIKA POJAZDOWA - Robert Frąc

Lidmar Marcin Mikos

AUTO - MAX Zenon Malinowski

Sylwester Lewandowski Usługi Budowlane

Indywidualna Praktyka Lekarska Paweł Kowalski

"TRAK-ROS" Zdzisław Rosiński

Andrzej Krzysztof Głuchowski Gea Professional

"JACKDOM" Firma Remontowo - Budowlana Jacek Markowski

Anna Golba

ILONA DOMAŃSKA ELENA

Usługi budowlane - Leszek Dudek

AZEnergia Damian Dobrowolski

DAM-POL Damian Krasuski

Firma Usługowo - Handlowa Zieliński Mieczysław

MARIA RYCAK APTEKA "LEK"

Narf Paweł Kobojek

JANUSZ DRAGAN "INSTALATORSTWO-ELEKTRYCZNE"

PRZEMYSŁAW SZCZYGIELSKI ,,DRIVE-LUX"

Michał Skiba

EWA MAŃKO AGENT UBEZPIECZENIOWY

Apteka mgr Marianna Suska-Mazur

Grzegorz Łukasik

Radosław Wisiński AUTO-RADEK

Zbigniew Miszta

DARIUSZ BIELECKI "HORYZONT"

"STIUKER" Marek Grzywacz

Waldemar Michalski

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROBERT KOZAK

TOMASZ GOŁASZEWSKI USŁUGI TRANSPORTOWE

Dariusz Gajowniczek "REMFIL"

PAWEŁ WIĘSEK "Hydro San"

BMD FINANSE Wioletta Karwowska

WANDA OLSZEWSKA "GAL-SKÓR"

NOWBUD J.NOWAK, A.NOWAK SPÓŁKA JAWNA

Damian Gajownik Indywidualna Praktyka Stomatologiczna; KALIBER 9 mm Szkolenia Strzeleckie

Firma Usługowa Mariusz Gil

ANTONI ZABŁOCKI "GLOBUS"

Ariel Semik

"EURO - TRANS" Robert Mikos

GRAŻYNA SZCZYGIEŁ "GLOBUS"

ODALSKI JAROSŁAW

Dorota Petryszyn-Rek Parole Centrum Języków Obcych; Biuro Tłumaczeń

Albert Szczuchniak Usługi Montersko-Spawalnicze

Gabinet Weterynaryjny FERNANDO Filip Jonczyk

MAREX-BIS Agnieszka Ponikowska

JAROSŁAW OSKROBA Zakład Radiowo-telewizyjny

Sensum Artur Gajo, Artur Gajo wspólnik spółki cywilnej SDA Spedition s.c.

DAKAR SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ

Davi System Dawid Śliwiński

INVISION OPTYK Agnieszka Kachniarz

INVISION OPTYK Adam Mrozowski

Firma Handlowa Janusz Bekacz

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "KOBO" GRZEGORZ BORKOWSKI

Tomasz Gajda Usługi Remontowo Budowlane

BELLA TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

FERDYNAND BRASZKO Gabinet Lekarski

Monika Gomoła

LECH-BUD Konieczny Leszek

AQUAMONT Sebastian Niedziułka

Daniel Szczęśniak

TOMASZ ŚLĄZAK TOM-BUD

AUTO-LAK ZAKŁAD BLACHARSKO LAKIERNICZY Andrzej Niedziółka

Jakub Mościcki

Firma produkcyjno-handlowo-usługowa WALTEX Barbara Wójtowicz-Gogacz

Koślacz Marek Mar-Bud

JACEK OSIAK

FUNDACJA "REGIONALNE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

KAMI-TRANS Kamil Jończyk

KATARZYNA NOWAK "CZARNA PERŁA"

Mazur Marek

KOSTEK PAWEŁ KONSTANTY

PEKA-BUD - Krzysztof Bożek

SEB-SPAW SEBASTIAN KACHNIARZ

Katarzyna Wróblewska

Paweł Kossakowski

USŁUGI TRANSPORTOWE KANIEWSKI WOJCIECH

Inter-Road Sylwia Zarzycka

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA BEATA PADARZ-POSIADAŁA

Piotr Świętochowski

ANITA KRÓLAK

OR-BUD Paweł Orłowski

DELI-SUSZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MAREK TYSZKO

LUM-LUX PAWEŁ ŚWIĘTOCHOWSKI

MAM PLAN-STUDIO PROJEKTOWE ANITA STĘPNIAK-TYSZKO

JAN DOMAŃSKI "JAN"

Usługi Montersko - Spawalnicze Mariusz Król

RADOSŁAW BURZYŃSKI "MEDRAD"

Kazimierz Rosiński Firma Wielobranżowa "KORONA", P.P.U.H. DAKAR s.c.

Daniel Sobczak Usługi Remontowo - Budowlane

Jan Osial Stacja Kontroli Pojazdów

Dominika Kucharzak

NATAJA Maciej Kożuch

Krzysztof Szczęśniak - Usługi budowlane

USŁUGI MONTERSKO SPAWALNICZE ZBIGNIEW MRÓZ

Michał Karwowski

LAZKIN AHMAD "L-MED" Specjalistyczna Praktyka Lekarska

SYLWESTER KUŁAKOWSKI IT SOLUTIONS

Anna Wierzejska

Artur Łojek

MATEUSZ DOŁĘGA "MDX SOLUTIONS"

Paweł Kopeć MATRIX

Tomasz Izdebski

NAT-BUD PAWEŁ GNYSZKA

Sklep Spożywczo- przemysłowy KORALIK Żaneta Konieczna

Sklep Spożywczo-Przemysłowy KORALIK Joanna Włodarczyk

"WEBTOM IT" Marcin Tomaszewski

AP Adam Pawlak

Firma Handlowa "Kamex" - Jadwiga Komar

Łukasz Mazur

Karol Olczak

Janusz Trendak

NET-SEB Sebastian Niedziółka

Cąkała Jerzy Mariusz J.M.C. SECURITY

CzaroSpaw - Usługi Spawalniczo Monterskie Cezary Suśniak

Zakład Usług Transportowych Zofia Szczygielska

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Tomas" - Skwarek Tomasz

Usługi Projektowe Drogowe Tomasz Polkowski

ADAM ZGORZAŁEK

PAWEŁ SAFIAŃSKI

Zakład Usługowo Handlowy Damian Ciechański

KATARZYNA DOMAŃSKA SOFTMED SYNERGY WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

Wojciech Walo Usługi Budowlano Wykończeniowe

MARCIN DOMAŃSKI SOFTMED SYNERGY WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE TOMASZ DADACZ

SMART Anna Dźwigała

THINK-STUDIO Jakub Markosik

FIRMA USŁUGOWA ROSA ELŻBIETA ŻUBKOWSKA

TB LIFT BOGUMIŁ TCHÓRZEWSKI

"J.MIAZIO - R.KRÓL" - Jarosław Miazio

GLASFASER POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Machnik Marcin KLIMEK

Usługi handlowe - Magdalena Komar

AP PERFECT ANNA KRÓL

PAWEŁ SŁOMIANY INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Lucyna Przeździak

JAN,KAZIMIERZ ROJEK "JOWERED" Zakład Dezynfekcji,Dezynsekcji i Deratyzacji

MARCIN KUDEŃ "MEGA DACH"

DANMAR DANIEL DERES

Usługi Elektryczne Rafał Król

Monika Kojtych-Rola OL-TRANS Transport Krajowy i Międzynarodowy

LESZEK KOT  LECH BUD

Szymon Jaroń Instalacje

MARCIN ROLA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ROLGUM"

Completo.pl Kamil Sałasiński

Angelika Wysocka

Adam Rosa Usługi Tartaczne i Handel Drewnem

F.H.U Jolanta Sidor

Zakład Usługowo-Handlowy "Raptor" PRZEMYSŁAW ISAŃSKI

Hi-Tech Serwis Komputerowy Kamil Bogdański

Bartosz Noceń BIM POL

Fabryka Inspiracji Agata Goss

DAKAR AUTO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Osial Jarosław

Patryk Szczęśniak GOLD-SPAW

Aleksander Wójcik " Przemiał zboża i sprzedaż przetworów"

MARTA NIEBRZYDOWSKA-SZNEJDER MARMED-PLACE

AGNIESZKA SZCZUCHNIAK "GLOBUS"

Roman Szczepaniak

Code IT Paweł Kowalik

Usługi Montersko - Spawalnicze Jacek Chudek

ADAMCZYK-TRANSPORT JACEK ADAMCZYK

F.H.U. Aneta Wesołowska

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Zarzycki

MTD ROBERT SOBIECH

"WIT - TRANS" Witold Osial

Sklep Spożywczo - Przemysłowy Henryka Cybul

TIG MAR Łukasz Wójtowicz

JOLANTA BRASZKO Gabinet Lekarski

JM BORKOWSKI JACEK BORKOWSKI

PONI TRANS RADOSŁAW PONIKOWSKI

Dobre Sklepy Małgorzata Onyśk

KAR-BUD Łukasz Karwowski

STALBUD SYLWESTER IZDEBSKI 

MARCIN WIŚNIEWSKI

All about Home Aleksandra Wierzchowska

Usługi ogólnobudowlane Łukasz Lada

Andrzej Nowak "TRANS SŁAWKO"

Firma Handlowo - Usługowa DACHBUD Henryk Cąkała

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "KOBO" ANDRZEJ KOPER

ART Rafal Tomasiewicz

Krystyna Frączyk-Rams KNM RAMS

USŁUGI WYKOŃCZENIOWO-BUDOWLANE Tomasz Fall

Sylwia Redzik Mobilny Salon Kosmetyczny

PinguMedia Andrzej Zabielski

Spółdzielnia Socjalna "Niedźwiadek " w Adamowie

NETIRO Aneta Szczuchniak

PAWEŁ MISIOR, USŁUGI SPAWALNICZO MONTERSKIE

LINE CAR-TRANS Łukasz Osiński

JB-BYG Jerzy Czajka

HUGO4MOVE HUBERT GOMUŁKO

Andrzej Śledź

ART-TYNK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ARTUR SYTA

USŁUGI HANDLOWO-GASTRONOMICZNE CIEŚLAK JAROSŁAW

USŁUGI STOLARSKIE - Arkadiusz Bober

Usługi Betoniarsko-Kamieniarskie Ryszard Zdunek

LOTRUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Usługi monterskie Zbigniew Zatyka

MIÓD MALINA CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Auto Naprawa Marek Zdunek

Paweł Woźny SZYM-TRANS

HALINA KRASUSKA

JACEK DACHY Usługi Dekarsko-Blacharskie Jacek Soćko

WOJCIECH WILCZYŃSKI

"Sklep  Ogólnospożywczy" Małgorzata Górska

Rafał Skurka Consulting

FIT PERFECT Patryk Knap

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA DARKOP DARIUSZ GOŁĘGOWSKI

RAF-BUD RAFAŁ CHMIEL

Prestige-Cars Grażyna Osiak

DARIUSZ KWIATKOWSKI DARKENERGY

Karol Romanowski

KRIS-SPAW KRZYSZTOF SIEMIONEK

Morlo Jan - "JANEX"

GEDEON JAROSŁAW BOGUSZ

P. H. U. Andrzej Lendzion

"AUTO MECHANIKA" Romuald Boś

"OLIV-CAR" Mechanika Samochodowa, Serwis Klimatyzacji Sławomir Piechota

Gabriel Raczkowski

MARLENA BORKOWSKA-GOMOŁA INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA - STANIN 103

ELEKTRO - BUD Damian Augustyniak

ROTOMOULDING PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Iwona Jakubaszek "Beauty Secret" Mobilny Salon Kosmetyczny

Grzegorz Głębicki FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA "GREDAR"

ANNA KULIK

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Mariusz Dmowski

F.H.U USŁUGI SZKLARSKIE Tomasz Karwowski

Piszcz Adam Sławomir

Perfect Splice Kopeć Łukasz

Usługi transportowe Grzegorz Sprycha

Jan Krasuski Usługi Remontowo - Budowlane " JAN -BUD"

Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Marzęcki

Paweł Słomka Usługi Budowlane

Prywatny gabinet psychologiczny Agnieszka Zaniewicz

JAROSŁAW KĘPKA "ALES"

Firma Usługowo-Handlowa "PANORAMA" Łukasik Renata Jolanta

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Włodzimierz Jan Pawłowski

Monika Błażejczyk wspólnik spółki cywilnej AMEFIT

JAN PISZCZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE RENATA GOLBA

JĘZYKOWNIA - kreatywne nauczanie języka angielskiego Dagmara Mućka

Tomasz Szabelski Firma Obuwnicza "LEONARDO"

Sebastian Wielgomas BENSPAW

Usługi montersko - spawalnicze Kamil Pieniak

Jacek Piekarski- Zakład Stolarski

M i N Nowak Marek

ARTUR CZUPRYNA

Handel Artykułami Spożywczo-Przemysłowymi Świerczewska Henryka

IWONA ŁOBEJKO "IWOMED"

Firma Femo Marzena Jastrzębska

Krzysztof Kot KOT-BUD

USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE PRZEMYSŁAW KARPIŃSKI

Ryszard Niewęgłowski NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "DOM"

Barbara Nurzyńska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "DOM"

Edyta Gręzak

Patrycja Kamecka

FENIX Paweł Przeździak

Cegiełka Usługi Budowlane Paweł Cegiełka

EL-GEO Usługi Geodezyjne Łukasz Ekielski

TIG MATMateusz Deres

Agnieszka Majewska Praktyka Lekarska

Firma Usługowo - Handlowa Ryszard Mroczek

ALEKSANDRA SMOLAK Europrojekt

ANETA ŁAZUGA FIRMA HANDLOWA "MAREX"

Mariusz Gryczka MARIO-DACH

Catering dietetyczny "Lekka kaloria" Dawid Szczygielski

Sprawka Leszek Zakład Usług Leśnych i Szkółkarskich

Krasuski Marian

Dzido - Trans Przemysław Dzido

Kuferek - Beata Babiuch

ASUMPT Mateusz Wysokiński

Mateusz Babiak Usługi Edukacyjne i Muzyczne

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe " Stangol" Jerzy Goławski

Katarzyna Borkowska

Robert Mazurek Firma Usługowo-Handlowa "Robson"

Ochprojekt.pl - Agnieszka Gajowa

LIDIA STANKIEWICZ ECOBET-TRADE

AGNIESZKA DOROSZ

"Roboty budowlane i Wykończeniowe Antolak" Grzegorz Antolak

Jadwiga Piszcz Jadwiga Piszcz Sklep Odzieżowy

HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYMI Ireneusz Szewczyk

Działalność usługowa - Danuta Kosmowska

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Adamowie

Sokołowska Bernarda Sklep Spożywczo Przemysłowy " U Ryśka"

USŁUGI HANDLOWE Karol Piórczyński

Międzynarodowy Transport Drogowy "LUSTRANS" Leszczyński Stanisław

DANMAR INSTALACJE TECHNOLOGICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zbigniew Czajka

Adrian Zakrzewski FERNIR

Stanisław Koryciński USŁUGI LEŚNE

ARCHIPROJECT Paweł Sulej Usługi projektowe i wykonawstwo budowlane

WOJCIECH ROSŁAN "ROSBUD"

Ewa Burdach

Paweł Rafał Syroka  ,,AUTO _ MOTO SERWIS"

WĄTROBA ANDRZEJ, PRZEWÓZ OSÓB TAXI

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe " ELIZABET"  Lendzion Elżbieta

Błażejczyk Marcin "CZAR-TRANS"

Łukasz Sierpień

TOMASZ SIKORA "Drewtom"

AB-EL SYSTEM ALBERT BOGUSZ

Robert Osial ROBBUD

Zakład Usług Pogrzebowych "SZYMON" Sławomira Flis

Mateusz Rosa Usługi Montersko-Spawalnicze

TADEUSZ WIELGÓRSKI "DARPOL"

Stanisław Czajka POL-BUD

Adam Świder ADAM ŚWIDER MECHANIKA POJAZDOWA

Antolak Halina, Handel Obwoźny

ARTE Magdalena Mateńko

Dariusz Zientara "Darinstal"

HENRYK ROLA GOSPODARSTWO OGRODNICZE

AUTO KRIS Krzysztof Kulik

Krzysztof Gajownik

FOTOGRAF Agnieszka Olszańska

Usługi rolnicze Koszenie kombajnem Jacek Antonowicz

Usługi Remontowo-Budowlane ARTUR KOWALCZYK

Damian Oskroba WATERMAX

Arkadiusz Cieślak  ARCOM

Usługi Geodezyjne Artur Świder

MAŁGORZATA DMOWSKA DMOWSKA FINANCE

Paweł Rosa Usługi Spawalniczo-Montażowe

Monika Rubacha

SKAL-TRANS Kamil Barszcz

Przeprowadzki Jacek Jasiński

AGRO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BELLA MOWA LOGOPEDA KATARZYNA BIENIEK

LESZEK KRASUSKI

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MK-TRANS Mariusz Kazimierczak

USŁUGI MONTERSKO-SPAWALNICZE KAROL ROSA

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JAKUB WALO

Zakład Usługowo-Handlowy Ławecki Leszek

Firma Handlowo - Usługowa Marco-Tor Sabina Zdunek-Olek

Fabryka Blasku Agata Milewska

MAKSIMUM CZYSTOŚCI Marzena Fronc

Tadeusz Kucharski ZAKŁAD TRANSPORTU I BUDOWNICTWA "TRANSBUD"

CEZARY MISIAK "Usługi Instalatorstwa Elektrycznego"

IMPLY ADAM ZDANOWSKI

Artur Krasuski

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr Izdebski

WASCAR Daniel Wasilewski

Usługi Stolarskie Jan Kwiatkowski

"DA SIĘ" Poprawki Krawieckie Monika Pietrzak

ŁUKASZ WIĘSEK

RO-TYNK Roman Świder

MIRELA Sobiczewska

Usługi Ogólnobudowlane Wardak Daniel

BIAŁUCHA WŁADYSŁAW

AUTO-NAPRAWA Grzegorz Połeć

DARIUSZ CHUTNY Usługi"TAXI"

KAROL OZIĘBŁO "TAXI"

"Gabinet Weterynaryjny" lek. wet. Mateńko Paweł Zdzisław

"FUKS" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA RENATA LONTY

MAKI-SPAW Maciej Wysokiński

Magdalena Chruślińska "Zakład Fryzjerski"

OVARIS SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZY DR HAB. N. MED. ANDRZEJ WRÓBEL

ELBRAM Radosław Białach

Sebastian Bogusz BOGDACH

Usługi ogólnobudowlane Soćko Piotr

SIMPUS SŁAWOMIR PUSZCZ

BARBARA MICHALAK FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "AGRO - PAK"

Elżbieta Konopka-Mularzuk Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska; Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Zdrowia w Staninie"

MAR-KAM KSANTIA SZCZYGIELSKI KAMIL

LukPil Łukasz Pilski

Elżbieta Garbarczyk "PTYŚ"

Andrzej Jóźwiak

Paweł Szczęśniak "LAKBUD"

PAWEŁ WOJCIUK Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska,NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "OŚRODEK ZDROWIA W STANINIE"

SPACECALL PORĘBSKI PRZEMYSŁAW

ADAM KAZIMIERZ SUCHODOLSKI BUILD - SERVICE

LV ORGANIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dariusz Rosiński P.P.U.H. "DAKAR"s.c.   ŁUKTRANS

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY TYMCZASOWEJ JOLANTA SUCHODOLSKA

JERZY SIUREK ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY

Ewa Lendzion " Sklep Wielobranżowy"

Kisielińska Beata Teresa Sklep Ogólnospożywczy-Przemysłowy u "BEATY",Ekspresowa Naprawa Protez

Adrian Chromiński ALL

Mariusz Zarzycki Usługi Budowlane

Sklep Spożywczo - Przemysłowy Kozak Zofia

Bogumiła Jąg Handel obwoźny

BID-BUD Daniel Rygielski

J.M.G. Justyna Gajowa

Grzegorz Matacz

USŁUGI MONTERSKIE Dariusz Kosyra

MARMAK Mariusz Makarczuk

USŁUGI ŚLUSARSKIE Jan Kajka

Usługi Montersko - Spawalnicze Mateusz Kajka

BUD-KOP Piotr Pietrak

Adam Suśniak Usługi Transportowe

"Mateńko Zdzisława Z-Trans"

ZENON GOŁAWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "GOMET"

USŁUGI  GRABARSKIE Kazimiera Głasek

ELEKTRO ŁUK ELEKTROINSTALACJE MARIUSZ ŁUKASIK

WELDING NATION Michał Kuryła

Jadwiga Marton

Usługi Montersko - Spawalnicze Paweł Osiak

Usługi montersko-spawalnicze Bartłomiej Osiak

BOGDAN SOBIECH - BOGRA

F.H.U. JODŁA Piotr Kopeć

Usługi Budowlane Adam Kołodziej

PIOTR PONIKOWSKI "PETERSEN"

KAROLINA KAJKA

FizjoSmart Ewelina Włodarczyk

Kurowski Ryszard Usługi Budowlane

Adam Szczuchniak

Jakub Chmiel JASYL-BUD

Usługi montażowo-spawalnicze Mariusz Budner

PIOTR ŚNIEŻEK, FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA

FIRMA USŁUGOWA RYSZARD GROCHOWSKI

WANDA KISIEL

Edwin Rojek

Milena Szczygielska

DEES Sebastian Domański

ANTONI KAMECKI "Kamyk"

Aranżacje i Wykończenia Wnętrz Bartłomiej Soszka

Artykuły do Produkcji Rolnej Kołodziej Wioletta

Firma Usługowa Mateusz Grochowski

Kulik Lilla Sklep wielobranżowy

ANNA JEZIERSKA

Marianna Wołoszka "Champion"

Grażyna Konieczna Sprzedaż Węgla

Ryszard Żaczek

MULTIX Wioletta Mularczyk

Genowefa Wietrak F.H. "FRUT-POL"

Jacek Zadrożny  "JAŚ-DACH"

Artur Wachnik  ,,Artstal"

DOMAR Damian Kabat

Wojciech Chudek

Paweł Klimek

Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski Wacław Tomaszewski

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Potrzebująca

    😷

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Otototo.

    I co taka cisza dziwne

  • rok temu | ocena +2 / -0

    Eeee

    Brawo wy.... Należało nam się.

  • rok temu | ocena +2 / -0

    Pppp

    Gratuluję wszystkim. 😷