ŁUKÓW Sławomir Żyłka uhonorowany Medalem Województwa

foto ŁOK

wiadomosci W Łukowskim Ośrodku Kultury miało miejsce podsumowanie roku recytatorskiego.

Łukasz Prusak

Opublikowano: 15 lipca 2020 06:17 | Aktualizacja: 15 lipca 2020 06:17

Podczas uroczystej gali, instruktor ds. recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury Sławomir Żyłka otrzymał z rąk Członka Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastiana Trojaka, Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego za zasługi dla województwa lubelskiego.

 

To wybitne wyróżnienie dla lokalnego ambasadora kultury zostało przyznane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Jest efektem wieloletniej pracy z recytatorami, którzy bardzo często zostają laureatami powiatowych, wojewódzkich, regionalnych oraz ogólnopolskich konkursów „żywego słowa”.

 

Sławomir Żyłka w urodził się 14 stycznia 1957 roku w Szczytnie. Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K Norwida w Lublinie oraz Studium Oświaty i Kultury Dorosłych w Warszawie. Pracę w placówkach oświatowych i kulturalnych rozpoczął w październiku 1977 roku.


W tym czasie korzystał z wielu form doskonalenia zawodowego w formie plenerów, kursów i warsztatów z zakresu teatru, kultury żywego słowa, plastyki i animacji kulturalnej organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki Województwa Siedleckiego, Wojewódzki Dom Kultury w Białej Podlaskiej i Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • avatar

  23 dni temu | ocena +0 / -0

  Magda

  Pozdrawiam i gratuluję nagrody. Dziękujemy za pracę i poświęcenie.

 • avatar

  miesiąc temu | ocena +0 / -0

  Anna

  Cudowny człowiek. Pozdrawiam.