Reklama

Reklama

ŁUKÓW: Tamex i Drogbud wyremontują ulice w centrum

Opublikowano: czw, 2 lip 2020 11:18
Autor:

ŁUKÓW: Tamex i Drogbud wyremontują ulice w centrum - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o ulice: Laskowskiego, Kanałową i Pastewnik oraz Browarną.

Reklama

 

Przatarg na przebudowę ulic Laskowskiego, Kanałowej i Pastewnik wygrła firma Drogbud. Nowa nawierzchnia na tych ulicach będzie kosztowała 972 tys zł. Ulicę Browarną za 1,5 mln zł wyremontuje firma Tamex. Obie inwestycje są możlwie dzięki dofinansowaniu na łączną kwotę 1.34 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych.  

 

 

 

Przebudowa ul. Browarnej obejmuje:

 

wykonanie jezdni o nawierzchni mineralno-bitumicznej o szerokości 6 m, ustawienie krawężnika ulicznego, ustawienie krawężników najazdowych (zaniżonych) w miejscach zjazdów i przejść dla pieszych, wymianę (w części przełożenie) kostki brukowej na chodniku, zjazdach i zatokach do parkowania równoległego, budowę zatoki postojowej z chodnikiem (przy skrzyżowaniu ul. Kanałowej z ul. Pastewnik), wymianę trzech progów zwalniających z kostki brukowej, wymianę kolektora deszczowego i przykanalików z uzupełnieniem studzienek ściekowych, wymianę włazów istniejących studni rewizyjnych i studzienek ściekowych.  Dofinansowanie 811.6 tys. zł. 

 

 

"Przebudowa  ul. Laskowskiego ul. Kanałowej i ul. Pastewnik" obejmuje:

 

wykonanie jezdni o nawierzchni mineralno-bitumicznej o szerokości 6 m, ustawienie krawężnika ulicznego, ustawienie krawężników najazdowych (zaniżonych) w miejscach zjazdów i przejść dla pieszych, wymianę (w części przełożenie) kostki brukowej na chodniku, zjazdach i zatokach do parkowania równoległego, budowę zatoki postojowej z chodnikiem (przy skrzyżowaniu ul. Kanałowej z ul. Pastewnik), wymianę trzech progów zwalniających z kostki brukowej, wymianę kolektora deszczowego i przykanalików z uzupełnieniem studzienek ściekowych, wymianę włazów istniejących studni rewizyjnych i studzienek ściekowych.  Dofinansowanie: Kwota dofinansowania: 535 tys. zł.  

 

Okres realizacji zadań: lipiec 2020 r. – maj 2021 r. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  ja1111

  PILA nie pisz bzdur. Otwarcie ofert w sytuacji zagrożenia epidemicznego W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości przeprowadzenia otwarcia ofert poprzez transmisję online w obecnej sytuacji epidemicznej, Urząd Zamówień Publicznych, uprzejmie informuje, co następuje: W ocenie UZP transmisja on-line z otwarcia ofert w zaistniałe... Rozwiń

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Pila

  Nie było transmisji internetowej ponieważ jak pod stołem się bierze to tego nie pokazują

 • rok temu | ocena +0 / -0

  No nie

  Co za pa...nt to napisał. Cytuję "Przebudowa ul. Browarnej obejmuje: ..... budowę zatoki postojowej z chodnikiem (przy skrzyżowaniu ul. Kanałowej z ul. Pastewnik)"

 • rok temu | ocena +3 / -0

  Przetarg rozstrzygnięty? Co na to CBA?

  A jak to panie Płudowski będziesz remontował ulice skoro własności nie masz? Bo przecież nie masz. Bo przez prawie 2 lata nie potrafiłeś uregulować stanu prawnego ulicy, przy której mieszkasz. Zaprzecz jeśli to nieprawda. O poważną odpowiedź proszę.

 • rok temu | ocena +4 / -0

  Ludek

  Przy jakiej ulicy mieszka Pan Burmistrz? Pytanie za 100 pkt

 • rok temu | ocena +5 / -0

  Xyz

  W powiecie i gminie remont dróg z dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych rozstrzyga się przetargi za 60% kwoty planowanej. A w mieście Łuków rozstrzygnięto dwa przetargi za blisko 100% kwoty z kosztorysu. Jak to działa?! No i nie bylo transmisji internetowej z otwarcia kopert, jak to miało miejsce przy rozstrzyganiu konkursu na budowę żłobka ... Rozwiń

 • rok temu | ocena +6 / -1

  Weekend

  Dobrze że na rurową, sosnową miasto nie trwoni funduszy