Reklama

Reklama

ŁUKÓW. Temat inspektoratu ZUS. Stanowisko powiatu

Opublikowano: 21 kwietnia 2021 19:11
Autor:

ŁUKÓW. Temat inspektoratu  ZUS. Stanowisko powiatu  - Zdjęcie główne

ZUS w Łukowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest oświadczenie Starostwa.

Reklama

Jak pisze w specjalnym komunikacie powiat łukowski "w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie, w przestrzeni publicznej i medialnej wątpliwościami dotyczącymi planowanych  zmian struktur organizacyjnych Inspektoratu w ZUS w Łukowie" dostępne jest stanowisko dyrektora oddziału ZUS w Lublinie Piotra Waszaka. 

 Z przesłanego pisma wynika, że wprowadzane zmiany w Inspektoracie w Łukowie dotyczą obszaru dochodów. Wewnętrzne zmiany organizacyjne w żadnym stopniu nie zawężają zakresu obsługi dotychczasowych i przyszłych klientów Inspektoratu. Również w żadnym zakresie nie zmierzają one do zniesienia(likwidacji) Inspektoratu czy stanowisk pracy w Inspektoracie w Łukowie. Nie zawężają także dotychczasowych usług bezpośredniej obsługi klienta tej jednostki. Zmiany struktur organizacyjnych inspektoratu w Łukowie nie wpłyną na dotychczasowe zatrudnienie i miejsce świadczenia pracy pracowników inspektoratu, gdyż planowana restrukturyzacja opiera się na koncepcji podporządkowania pracowników Oddziałowi w Lublinie oraz tworzenia wyspecjalizowanych wewnętrznie zespołów zadaniowych"

 TREŚĆ PISMA DOSTĘPNA JEST TU

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -1

    Obraza inteligencji Suwerena

    Dobra, dobra. Skoro nic się nie zmieni, to po co reorganizacja? I po co Szustek jeździł służbowym samochodem do Lublina? I po co wziął Ryśka?