Reklama

Reklama

ŁUKÓW Zmiany w strukturze ZUS – klientów nie dotkną

Opublikowano: sob, 31 paź 2020 15:30
Autor:

   ŁUKÓW Zmiany w strukturze ZUS – klientów nie dotkną - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości ZUS zmienia organizację pracy w wydziałach emerytalno-rentowych w Kraśniku, Puławach i Łukowie. Uspokaja przy tym mieszkańców regionu: klienci nadal będą obsługiwani tam, gdzie dotychczas, czyli blisko miejsca zamieszkania.

Reklama

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zmienia organizację pracy w emeryturach i rentach. Uspokaja mieszkańców regionu: klienci nadal będą obsługiwani tam, gdzie dotychczas, czyli blisko miejsca zamieszkania.

Zmiany w strukturze dotyczą wydziałów świadczeń emerytalno-rentowych w trzech Inspektoratach ZUS: w Kraśniku, Puławach i Łukowie. Te komórki od 1 listopada będą podlegały bezpośrednio Oddziałowi ZUS w Lublinie, przy czym wydziały z Kraśnika i Puław połączą się w jeden wydział. Co ważne, fizycznie pracownicy nie zmieniają miejsca pracy. Nadal będą ją świadczyć w siedzibach swoich dotychczasowych inspektoratów.

W obsłudze klientów reorganizacja będzie niemal niezauważalna. Na decyzjach o emeryturach i rentach znajdzie się co prawda pieczątka Oddziału ZUS w Lublinie, ale kompleksowa obsługa spraw emerytów i rencistów nadal będzie realizowana w ich dotychczasowych placówkach, najbliższych miejscu zamieszkania klienta. Zmiany w strukturze ułatwią za to zarządzanie zespołem i zwiększą efektywność, m.in. przez optymalny przydział zadań.

W strukturze ZUS największymi jednostkami są oddziały. Oddziałom podlegają mniejsze placówki: inspektoraty oraz biura terenowe. Oddział ZUS w Lublinie jest jednostką nadrzędną dla Inspektoratów w Kraśniku, Puławach i Łukowie oraz siedmiu innych placówek w regionie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Zeus

  ZUS powiedział będzie więcej ozdrowieńców już my się o to postaramy

 • rok temu | ocena +2 / -1

  RUCH OŚMIU GWIAZDEK PRZYPOMINA:

  ***** *** i konfederacje

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Lani

  Następny faceci w spudnice, kobiety na traktory.

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Pijak

  Kolejny krok przejście na islam, kościoły na minarety.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Ma

  W KRUS zawsze tak było