Reklama

Reklama

Majówka z wędką

Opublikowano: 14 maja 2019 09:33
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Tomasz Goławski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Blisko 30 osób wystartowało w zawodach wędkarskich wieńczących majówkę. Do uczestnictwa zaprosiło jedno z działających w Łukowie kół wędkarskich: PZW Łuków Kolejarz.

Reklama

Zawody rozgrywane pod patronatem burmistrza Łukowa odbyły się w niedzielę 5 maja na zbiorniku w Rówcach (gm. Zbuczyn). Wędkarze zaprosili do rywalizacji zarówno osoby dorosłe (łowili metodą gruntową) jak i juniorów (łowili dowolną metodą). Przewidywany czas rywalizacji wynosił 4 godziny. Po końcowym gwizdku odbyło się natomiast ważenie ryb.

Jak informuje będący jednym ze sponsorów imprezy radny Rady Miasta w Łukowie Łukasz Bober, majowe zawody wśród juniorów zwyciężyła 10-letnia Julia Nieścior, łowiąc 450 g ryb. Na drugim miejscu uplasował się 10-letni Filip Prządka z 250 g ryb na koncie, a trzecie miejsce zajął 14-letni Mateusz Nieścior (50 g ryb). Wszyscy otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów.

Natomiast wśród seniorów doszło do ciekawego zdarzenia. Dariusz Bober, który zajął II miejsce łowiąc 1735 g ryb, zrzekł się nagrody i przekazał ją kolejnemu zawodnikowi. Pierwsze miejsce w „Zakończeniu majówki z wędką” zajął Wojciech Starak z wynikiem 2805 g ryb, zrzekając się nagrody na rzecz zawodnika, który zajął IV miejsce wśród juniorów. Zwycięzca rywalizacji wśród seniorów zdobył także dodatkową statuetkę za największą złowioną rybę (850 g). Natomiast za Dariuszem Boberem uplasowali się jeszcze m.in. Dariusz Zawadzki (1345 g ryb), Ryszard Grochowski (690 g ryb), Artur Świerk (595 g ryb) oraz Jarosław Staniak (550 g ryb). Pozostali wędkarze osiągnęli niższe wyniki.

Zawody zwieńczyło rozdanie nagród, wspólna fotografia i poczęstunek.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.