Reklama

Reklama

Marek Żurawski dyrektorem OSiR w Łukowie

Opublikowano: czw, 14 gru 2017 14:15
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Marek Żurawski dyrektorem OSiR w Łukowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy nazwisko następcy Zbigniewa Biadunia. Nowym dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie będzie Marek Żurawski, były radny miejski, obecnie wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5.

Reklama

14 grudnia rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie. W szranki stanęło czterech kandydatów, którzy spełnili wymagania formalno-prawne. O fotel dyrektora OSiR rywalizowali Sławomir Makarczuk, Maciej Nurzyński, Mirosław Trochim i Marek Żurawski. Odpowiadali oni na pytania przed komisją konkursową.

Jak informuje w Biuletynie Informacji Publicznej Urząd Miasta w Łukowie, następcą Zbigniewa Biadunia będzie właśnie Marek Żurawski. W uzasadnieniu czytamy, że:

- Kandydat uzyskał największą liczbę punktów podczas przeprowadzonej procedury naboru. Komisja przeprowadzająca procedurę naboru przekazała wyniki swojej pracy Burmistrzowi Miasta Łuków. Burmistrz Miasta Łuków podjął decyzję o zatrudnieniu kandydata na stanowisko Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Konieczność dokonania wyboru nowego dyrektora OSiR w Łukowie zrodziła się po śmierci Zbigniewa Biadunia, poprzedniego szefa Ośrodka. Komisja konkursowa w składzie: Dariusz Szustek, Ryszard Szczygieł, Barbara Leszczyńska, Piotr Pawlikowski i Iwona Zakrzewska wybrała Marka Żurawskiego, obecnego wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 i byłego radnego miejskiego.

Nowy dyrektor pracę rozpocznie 1 stycznia 2018 r.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.