Metalowa bariera wbiła się w samochód

wiadomosci Całkowicie zniszczone Seicento i poważne obrażenia u kierowcy. To bilans wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie 26 listopada w Woli Mysłowskiej.

KPP w Łukowie

Opublikowano: 29 listopada 2018 18:40 | Aktualizacja: 29 listopada 2018 18:40

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w poniedziałek 26 listopada po południu w Woli Mysłowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seicento, 20-latek zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w metalowo-betonową barierę mostu.

Siła uderzenia była tak duża, że elementy bariery dostały się do wnętrza pojazdu, doszczętnie niszcząc Fiata. Kierujący autem młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalając okoliczności wypadku drogowego sprawdzą dlaczego kierujący samochodem 20-latek zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w barierę mostu.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.