Reklama

Reklama

Miałeś wypadek? Sprawdź co możesz zrobić...

Opublikowano: wt, 10 maj 2016 11:50
Autor: | Zdjęcie: Internet

Miałeś wypadek? Sprawdź co możesz zrobić... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wypadki to nierozłączna część ludzkiego życia. Niestety niosą one za sobą zwykle przykre konsekwencje strat materialnych oraz - często co gorsza - fizycznych. Niestety też wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że należy się im zadośćuczynienie w ramach tych przykrych zdarzeń!

Reklama

Ludzie nieświadomi swoich praw I obowiązków, zwykle chcą zamknąć w życiu ten przykry rozdział. Popełniają przy tym wiele błędów. Jakich? Zagadnienia te tłumaczy Dyrektor Rynku Wschodniego do spraw odszkodowań Dariusz Latoch.

Po pierwsze, poszkodowanemu z tytułu wypadku samochodowego należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Niejednokroć stawki wypłacane z ubezpieczeń nie pokrywają realnych strat, materialnych oraz co gorsza zdrowotnych. Niektórzy ubezpieczyciele bazując na braku wiedzy, naiwności a także strachu ludzi, wykorzystują takie sytuacje. Zdarzają się przypadki gdzie nawet unikają odpowiedzialności rekompensowania strat. 

Ubezpieczyciele proponują również podpisanie ugody. Podpisując taki dokument wydajemy na siebie wyrok! Jeśli w przyszłości pojawią się przykre skutki wypadku, nie będziemy mogli rościć się o dodatkowe profity pieniężne potrzebne np. na leczenie. Dlatego ważnym aspektem po wypadku, jest skontaktowanie się z zaufaną kancelarią odszkodowawczą. Nie zwlekajmy więc z tym zadaniem.

Tutaj ważny jest każdy człowiek i jego problem, a priorytet to pomoc poszkodowanemu. Przestrzegamy przed oszustami chcącymi wzbogacić się na cudzym nieszczęściu. Przy wyborze kancelarii trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i opiniami ludzi z doświadczeniem.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyżej wymienionych zagadnień, bądź chcesz uzyskać informacje na temat swoich praw związanych z uzyskaniem odszkodowania, możesz skonsultować się z internetową Kancelarią Odszkodowawczą. Otrzymasz tam kompleksową poradę prawną od doświadczonych osób, które pomogą Ci w walce z ubezpieczycielem. Oferta firmy dotyczy nie tylko wypadków komunikacyjnych oraz kolizji, ale też radzenia sobie m.in. z konsekwencjami wypadków w pracy. W Kancelarii Odszkodowawczej dowiesz się też, jakie prawa przysługują Ci za obrażenia uzyskane na chodnikach, a także uzyskasz informację, jak uzyskać dopłatę do wypłaconych już odszkodowań.

Pomoc Powypadkowa:

  • Dariusz Latoch - 503 035 718
  • Sekretariat - 507 706 511

Odwiedź też stronę internetową


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.