Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

„Moje Małe Wierszobranie”

wiadomosci XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków

red

Opublikowano: 29 września 2020 07:09 | Aktualizacja: 29 września 2020 07:09

Łukowski Ośrodek Kultury   zaprasza na XX Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie”. W turnieju może wziąć udział 3 recytatorów z danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego z terenu powiatu łukowskiego. Kategorie wiekowe recytatorów: Kategoria I – 3-4 lata; Kategoria II – 5-6 lat.

Turniej zmienia formę na wydarzenie on-line.


Organizatorzy proszą nauczycieli/opiekunów dzieci, aby wysłali nagranie filmu recytującego uczestnika przeglądu, karty zgłoszenia wraz z załącznikiem RODO w nieprzekraczalnym terminie do 26 października 2020r. przez www.wetransfer.com na adres mailowy [email protected]


Uczestnicy turnieju powalczą o trzy Nagrody Publiczności w każdej kategorii wiekowej, które otrzymają osoby z największą liczbą polubień danego filmu. Jury przyzna specjalne wyróżnienia.

Szczegółowe informacje, regulamin, RODO oraz karta zgłoszenia w załącznikach oraz na stronie Łukowskiego Ośrodka Kultury. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.