Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo

wiadomosci Łukowscy policjanci zapraszają jutro (21.11.2019r.) o godz. 11.00 do Urzędu Gminy Łuków na debatę ewaluacyjną.

Łuków24

Opublikowano: 20 listopada 2019 15:32 | Aktualizacja: 20 listopada 2019 15:32

„Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków.” To hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej na której policjanci, strażacy oraz przedstawiciele samorządu opowiedzą o działaniach policji zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w gminie Łuków od ostatniej majowej debaty. Mundurowi liczą na sugestie i uwagi od mieszkańców dotyczące ich poczucia bezpieczeństwa.

Spotkanie organizowane jest również w celu zdiagnozowania kolejnych realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Łuków. Dzięki temu możliwe będzie ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

Wszyscy uczestnicy spotkania, ponownie zapoznani zostaną z aplikacją „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.  Mieszkańcy będą mogli również w sposób bezpośredni przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się na co dzień.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.