Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Muzyczne warsztaty w Bieszczadach

wiadomosci Działająca przy łukowskim Towarzystwie Muzycznym im. Antoniego Próchniewicza orkiestra dęta kształciła swoje umiejętności na muzycznych warsztatach w Bieszczadach. Nie zabrakło też czasu na podziwianie polskich gór.

Łuków24

Opublikowano: 24 maja 2019 12:29 | Aktualizacja: 24 maja 2019 12:29

Członkowie orkiestry dętej „ładowali akumulatory” w Bieszczadach od 10 do 12 maja. Przebywali na warsztatach muzycznych w miejscowości Jabłonki. Podróż z Łukowa rozpoczęła się w środku nocy i choć przez całą drogę padał deszcz, nikt nie narzekał na brak humoru. Na miejscu muzycy mieli zaplanowany rejs statkiem po jeziorze Solińskim oraz zwiedzanie - również od środka - zapory wodnej na Solinie. Pierwszy dzień zwieńczyły wspólne warsztaty i kształcenie muzycznych umiejętności.

Członkowie orkiestry dętej mieli też możliwość podróżowania po Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej i koncertowania. W niedzielę 12 maja zapewnili oprawę muzyczną na mszy w Baligrodzie, gdzie zostali ciepło przyjęci przez wiernych. Orkiestra dęta muzykowała też podróżując kolejką wąskotorową. Specjalnie na życzenie innych pasażerów grano bisy.

Muzycy z Łukowskiej Orkiestry Dętej składają podziękowania burmistrzowi Łukowa za dofinansowanie wyjazdu na warsztaty muzyczne.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.