Reklama

Reklama

Nadkom. Leszek Misiak pierwszym zastępcą

Opublikowano: czw, 1 wrz 2016 11:36
Autor: | Zdjęcie: Policja

Nadkom. Leszek Misiak pierwszym zastępcą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej z dniem dzisiejszym powołał nadkom. Leszka Misiaka na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie.

Reklama

Dzisiaj w łukowskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie nadkom. Leszka Misiaka. Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Powiatowemu Policji insp. Ryszardowi Szklarzowi, który następnie zabrał głos prezentując sylwetkę swego Zastępcy. Komendant życzył swemu Zastępcy sukcesów na tym stanowisku, satysfakcji z pełnionej służby, a także by swoją pracą zasłużył na uznanie przełożonych i szacunek podwładnych.

Nadkom. Leszek Misiak zapewnił, że dalsza dobra praca funkcjonariuszy i pracowników Komendy, dobre współdziałanie z innymi służbami i instytucjami oraz współpraca ze społeczeństwem, pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych wyników w procesie zapobiegania przestępstwom oraz ich wykrywaniu.

Nadkom. Leszek Misiak służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku. Pracował w pionie kryminalnym łukowskiej komendy. W 2011 roku został Komendantem Komisariatu Policji w Adamowie. W marcu tego roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej powierzył nadkom. Leszkowi Misiakowi pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie, a z dniem dzisiejszym powołał na to stanowisko. Nadkom. Leszek Misiak w czerwcu ubiegłego roku razem z policjantami KPP Łuków wywalczył tytuł najlepszej drużyny w Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”. Dodatkowo indywidualnie zdobył tytuł  „Najlepszego policjanta sprawującego nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą 2015”. 

Źródło: KPP w Łukowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.