Reklama

Reklama

Nowy zastępca komendanta policji wprowadzony

Opublikowano: pon, 7 mar 2016 11:33
Autor: | Zdjęcie: Policja

Nowy zastępca komendanta policji wprowadzony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej z dniem dzisiejszym powierzył kom. Leszkowi Misiakowi pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie. Kom. Leszek Misiak zastąpi na tym stanowisku mł. insp. Ireneusza Bogusza, który przeszedł na emeryturę. Nowy Zastępca Komendanta będzie odpowiadał za pion kryminalny.

Reklama

Nowego Zastępcę Komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki oraz policjanci i pracownicy łukowskiej komendy. W obowiązki kom. Misiaka wprowadził szef łukowskiej jednostki mł. insp. Andrzej Panasz. Życzył swojemu zastępcy satysfakcji z pełnionej służby, a także by swoją pracą zasłużył na uznanie przełożonych i szacunek podwładnych.

Kom. Misiak zapowiedział, że priorytetem dla niego będzie zaufanie społeczeństwa i że dokona wszelkich starań, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu łukowskiego.

Kom. Leszek Misiak służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku. Pracował w pionie kryminalnym łukowskiej komendy. W 2011 roku został Komendantem Komisariatu Policji w Adamowie. W czerwcu ubiegłego roku razem z policjantami KPP Łuków wywalczył tytuł najlepszej drużyny w Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”. Dodatkowo indywidualnie zdobył tytuł  „Najlepszego policjanta sprawującego nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą 2015”. 

Prywatnie kom. Leszek Misiak jest żonaty, ma troje dzieci. Wolny czas spędza czytając książki i oglądając wartościowe filmy.

Źródło: KPP Łuków. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.