Reklama

Reklama

Ograniczona obsługa klientów w Urzędzie Miasta w Łukowie

Opublikowano: pt, 23 paź 2020 08:00
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

Ograniczona obsługa klientów w Urzędzie Miasta w Łukowie - Zdjęcie główne

foto UM Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ograniczenia wprowadzone zostają z dniem 23 października 2020 r. i obowiązywać będą do odwołania.

Reklama

Urząd Miasta Łuków informuje, że związku z lawinowo rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w kraju, a także w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta, jak również samych pracowników Urzędu, ograniczona zostaje obsługa klientów w budynku przy ul. Piłsudskiego 17 w Łukowie oraz w pozostałych budynkach Urzędu przy ul. Browarnej 65, ul. Zdanowskiego 15 oraz ul. Kwiatkowskiego 2 (Urząd Stanu Cywilnego).

 

Ograniczenia wprowadzone zostają z dniem 23 października 2020 r. i obowiązywać będą do odwołania. Zwracając się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miasta do niezbędnego minimum, zachęcamy mieszkańców do kontaktu za pomocą poczty e-mail, telefonicznie lub przez platformę ePUAP. Telefony do urzędników udostępnione zostały na stronie internetowej Miasta Łuków www.lukow.pl (w tym również w Biuletynie Informacji Publicznej). W miejscach tych znajdują się także wzory pism i formularzy w sprawach najistotniejszych dla mieszkańców.

 

W przypadku konieczności dokonania płatności administracyjnych lub związanych na przykład z gospodarką odpadami komunalnymi, Urząd Miasta Łuków zachęca do korzystania z bankowości internetowej. Numery rachunków bankowych Miasta Łuków również udostępnione zostały na stronie internetowej www.lukow.pl.

 

Prosząc mieszkańców o zrozumienie zaistniałej sytuacji i poszanowanie zasad wspólnego bezpieczeństwa, prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum. W przypadku konieczności złożenia fizycznej wizyty w magistracie, prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego, dezynfekcję rąk np. przez użycie udostępnionych środków dezynfekujących oraz używanie ochronnych maseczek bądź przyłbic.

 

Ponadto z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z epidemią koronawirusa, Urząd Miasta Łuków informuje, że przewidywana jest możliwość wystąpienia dodatkowych zmian w funkcjonowaniu magistratu. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że pomimo obostrzeń wszelkie zadania samorządu wykonywane są w sposób ciągły i należny.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +1 / -0

  ynuy

  Dobrze że chociaż Starostwo pracuje normalnie

 • rok temu | ocena +1 / -1

  co tam

  CZy się stoi czy się leży

 • rok temu | ocena +3 / -1

  Robol niewolnik

  A moze by tak w biedronkach teskach lidlach itd.ograniczyc prace my tez chcemy byc zdrowi tez mamy rodziny i mamy dla kogo zyc ale po co dziadostwo z budrzetowki gdzie kupi żarcie.

 • rok temu | ocena +1 / -0

  Hack

  Psychiatra ciąg dalszy.