Pamiętali o rocznicy wybuchu II wojny światowej

wiadomosci Dziś początek roku szkolnego. Uczniowie Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Wojcieszkowie rozpoczęli od wyrażenia pamięci o rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Łuków24

Opublikowano: 1 września 2016 12:59 | Aktualizacja: 1 września 2016 12:59

Po mszy świętej odprawionej w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wojcieszkowie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się na plac szkolny, gdzie odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego. Dyrektor Tomasz Niewęgłowski zapoznał wszystkich zgromadzonych ze zmianami wprowadzonymi w szkolnictwie w tym roku. Zapoznał również społeczność szkolną z nowymi pracownikami placówki.

O obchodzonej dziś rocznicy wybuchu II wojny światowej przypomniały w swoim wystąpieniu uczennice gimnazjum. Zapoznały wszystkich zgromadzonych z zarysem historycznym tamtych dni.

Po przemówieniu dyrektora Szkoły Podstawowej Krzysztofa Szczęśniaka, dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do klas.

W nowym roku szkolnym naukę w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Wojcieszkowie rozpocznie w sumie 484 uczniów, z czego 208 w Gimnazjum, 182 w klasach I-VI oraz 94 w przedszkolu i ,,zerówce’’.

Materiał przygotował Bartosz Burdach.  

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.