Podsumowali tegoroczną edycję szkółki rzeźbiarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Osaka

wiadomosci W Muzeum Regionalnym w Łukowie nastąpiło uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji szkółki rzeźbiarskiej, którą prowadził znany łukowski artysta rzeźbiarz Krzysztof Osak.

Łuków24

Opublikowano: 4 grudnia 2019 10:39 | Aktualizacja: 4 grudnia 2019 10:39

W cyklicznych zajęciach rzeźbiarskich w specjalnie udostępnionej na ten cel pracowni rzeźbiarskiej przy muzeum, których tematem przewodnim była ,,Przyroda Polski w twórczości ludowej” udział wzięło łącznie kilkadziesiąt osób. Warsztaty były bezpłatne dzięki stypendium, które Krzysztof Osak otrzymał od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas podsumowania uczestnicy ,,szkółki” otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a także wspólnie dokonali otwarcia wystawy swoich prac. Wystawa będzie prezentowana do końca 2019 r.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.