Reklama

Reklama

Ponar Remo: spotkanie po latach

Opublikowano: 17 maja 2019 10:15
Autor: Łuków24 | Zdjęcie: Łuków Historia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Na 15 czerwca zaplanowano spotkanie byłych pracowników Zakładu Remontowego Obrabiarek w Łukowie "Ponar Remo".

Reklama

Ponar Remo - Zakład Remontowy Obrabiarek to zakład, który powstał w 1972 roku. Mieścił się przy ul. Międzyrzeckiej. Jego pierwszym dyrektorem był inż. Zdzisław Mosionek. Początkowo firma zatrudniała około 70 osób. Później liczba ta wzrosła do ponad 300. Pracujący w zakładzie ludzie zajmowali się przeprowadzaniem kapitalnych remontów tokarek rewolwerowych i automatów tokarskich. W Ponar Remo produkowano także części zamienne dla przemysłu oraz na potrzeby miejscowej ludności. Jak na tamte czasy, zakład był bardzo dobrze wyposażony.

Kilkanaście lat po zaprzestaniu produkcji byli pracownicy firmy zapraszają na spotkanie i wspólne wspomnienia. Wydarzenie to zaplanowano na 15 czerwca. Całość rozpocznie msza w intencji pracowników Ponar Remo, odprawiona w kaplicy Sióstr Nazaretanek przy ul. 11 Listopada w Łukowie. Nabożeństwo odbędzie się o godz. 15.

Po mszy przewidywany jest wspólny obiad w lokalu „Kasztelania”. Szczegółowych informacji na temat spotkania po latach udzielają Barbara Mućka (tel. 530 412 320), Krystyna Paśnikowska (tel. 506 704 841), Marek Czernecki (tel. 501 244 246) oraz Adam Kowalik (tel. 514 375 162). U osób tych można też dokonać zapisów na wyżej wymienione spotkanie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.