Poranny pożar na Farfaku

wiadomosci Trzy jednostki straży pożarnej interweniowały przy pożarze, do którego doszło dziś rano na ul. Farfak w Łukowie. W miejscu tym palił się budynek mieszkalny, typu letniak. Istniało zagrożenie wybuchu butli z gazem.

Łuków24

Opublikowano: 13 grudnia 2018 11:58 | Aktualizacja: 13 grudnia 2018 11:58

Około godz. 8:20 rano w Łukowie słychać było jadące na sygnale strażackie samochody. Wozy te udały się na ul. Farfak, gdzie palił się drewniany budynek mieszkalny. Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez mieszkającego tam mężczyznę. Prawdopodobnie doszło do tego przy wymienianiu butli gazowej do kuchenki. Drewniany budynek natychmiast stanął w ogniu.

Na miejscu zjawiły się 3 zastępy straży pożarnej: dwa wozy PSP z Łukowa i jedna jednostka z OSP w Gręzówce. Strażacy podali 3 prądy wody, w tym jeden do schłodzenia i ochrony butli gazowej przed wybuchem. Drewniany budynek doszczętnie spłonął. Przebywający w nim mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń ciała, więc wezwani ratownicy medyczny udzielili mężczyźnie pomocy na miejscu.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.