Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

POSZUKUJEMY SKRADZIONY MOTOCYKL MARKI TRIUMPH

wiadomosci Policjanci zwracają się z apelem do osób, które widziały skradziony kilka tygodni temu w Łukowie marki Triumph. Sprawca ukradł pozostawiony z kluczykami w stacyjce jednoślad i odjechał nim w nieznanym kierunku.

Łuków24

Opublikowano: 20 maja 2020 10:17 | Aktualizacja: 20 maja 2020 10:17

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży motocykla marki Triumph do jakiej doszło 14 kwietnia  w Łukowie. Pokrzywdzony wartość  jednośladu ocenił na kwotę przekraczającą 13 tys. złotych. 

Z poczynionych ustaleń wynika, że pojazd skradziono z posesji razem z pozostawionymi w stacyjce kluczykami. Publikujemy zdjęcie skradzionego motocykla.Policjanci zwracają się z prośbą do osób które tego dnia jechały drogami w okolicach Łukowa, a także poza terenem powiatu, a w swych autach miały zamontowane rejestratory jazdy. Prosimy o udostępnienie zarejestrowanych zapisów przejeżdżającego skradzionego czarnego motocykla marki Triumph.Osoby, które są w posiadaniu takich nagrań, bądź dysponują wiedzą na temat skradzionego jednośladu prosimy o osobisty lub telefoniczny kontakt z łukowskimi policjantami – tel. 25 797 62 43, bądź z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.