Reklama

Reklama

Prawie 65 tysięcy złotych na nagrody!

Opublikowano: pon, 4 lip 2016 11:10
Autor:

Prawie 65 tysięcy złotych na nagrody! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta w Łukowie przyzwyczaił nas do nagród przyznawanych osobom zajmującym dyrektorskie stanowiska w mieście. W tym roku na nagrody przeznaczono ponad 60 tysięcy złotych!

Reklama

Jak wynika z informacji dostępnych w Biuletynie Informacji Publicznej, w tym roku zarządzeniem burmistrza miasta przyznano nagrody roczne Władysławowi Karasiowi, prezesowi Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie oraz Krzysztofowi Poredzie, prezesowi Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Dyrektorzy miejskich spółek, oprócz standardowego wynagrodzenia, otrzymali nagrody w wysokości wynoszącej łącznie 64 500 zł. 33 tysiące z tej puli przypadło W. Karasiowi, a 31,5 tysiąca otrzymał za wykonaną pracę K. Poreda. Zarządzenia w tej sprawie widnieją na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej w sekcji zarządzeń Burmistrza Miasta Łuków z 2016 r. pod pozycjami 70 i 71. Natomiast podane kwoty są kwotami brutto.

Co ciekawe, tego typu nagrody przyznawane prezesom PEC i PUiIK są już chyba w naszym mieście normą. Dla porównania w zeszłym roku Krzysztof Poreda otrzymał za swoją pracę dodatkowo 27 500 zł, a w 2014 r. 23 350 złotych brutto. Władysława Karasia nagroda w zeszłym roku co prawda ominęła, ale dwa lata temu wyniosła za to 31 500 zł brutto.

Ponadto obydwaj prezesi otrzymują za swoją pracę wynagrodzenie w wysokości 10 500 zł (PEC) i 11 500 zł (PUiIK) miesięcznie brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.