Prezenty dla dzieci i rozświetlenie choinki

wiadomosci Wczorajsze popołudnie minęło w Łukowie pod znakiem prezentów i mikołajkowej zabawy. Natomiast na Placu Solidarności i Wolności symbolicznie włączono świąteczną iluminację.

Łuków24

Opublikowano: 7 grudnia 2018 09:07 | Aktualizacja: 7 grudnia 2018 09:07

Do wspólnego świętowania mikołajek zaprosił 6 grudnia Łukowski Ośrodek Kultury i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przez kilka godzin na scenie w domu kultury trwały konkursy dla najmłodszych mieszkańców miasta, rozdawane były też prezenty.

Dzieci otrzymywały słodkości i prezenty za wykonywane na scenie wiersze lub piosenki. Obok wykonywane były bożonarodzeniowe ozdoby, chętni mogli też spróbować wigilijnych potraw. Zabawa odbywała się również w rytmie zumby.

Kulminacją spotkania noszącego nazwę „W Świątecznej Krainie” było rozświetlenie choinki stojącej na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie. Do mieszkańców miasta, który zgromadzili się pod drzewem, po zapadnięciu zmroku przyjechał Święty Mikołaj z workiem pełnym słodkości. Niespodziankę dla dzieci miał też burmistrz Piotr Płudowski, który wziął udział w odliczaniu i zapaleniu lampek na choince.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.