Prezenty od Mikołaja

wiadomosci Dzieci z Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie nie narzekały w tym roku na brak bożonarodzeniowych prezentów. Jeszcze przed wigilią odwiedzili je z paczkami przedstawiciele jednej z funkcjonujących w mieście siłowni.

Łuków24

Opublikowano: 27 grudnia 2018 09:58 | Aktualizacja: 27 grudnia 2018 09:58

Przed świętami Bożego Narodzenia w Łukowie organizowanych było wiele akcji charytatywnych na rzecz potrzebujących. W zbiórki prezentów angażowali się indywidualnie mieszkańcy, a także instytucje, firmy i stowarzyszenia. Jedną z takich akcji zorganizowała siłownia Platinium Gym & Fitness, która przez grudzień zbierała słodycze, ubrania i kosmetyki dla mieszkańców Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie. Prezenty można było przynosić m.in. podczas mikołajkowego maratonu fitness.

21 grudnia przedstawiciele siłowni udali się ze Świętym Mikołajem do dzieci i przynieśli im prezenty. Obserwując uśmiechy na twarzach, pracownicy Platinium Gym & Fitness dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w charytatywną zbiórkę.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.