Przejazd zamknięty na tydzień

wiadomosci Na oficjalnej stronie Starostwa Powiatowego w Łukowie pojawił się komunikat informujący o zamknięciu jednego z przejazdów kolejowych. Utrudnienia potrwają tydzień.

Łuków24

Opublikowano: 30 sierpnia 2016 12:28 | Aktualizacja: 30 sierpnia 2016 12:28

Zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ulic: Jana Pawła II i Farfak. Utrudnienia potrwają od 4 września od godziny 00:01 do 12 września.

Jak się okazuje wykonawca robót - Konsorcjum Budowy E20 Siedlce – Łuków - Międzyrzec Podlaski w składzie POLAQUA, DRAGADOS, VIAS, ELECTREN musi wykonać dodatkowe prace. W komunikacie czytamy, że do wykonania jest:

Regulacja niwelety torów nr 201, 302 ze względu na fazowanie robót torowych i konieczność utrzymania ruchu pociągów na przebudowywanym przejeździe.

Przed użytkownikami tego przejazdu konieczność korzystania z objazdów. Kierowcy będą musieli korzystać z tunelu w ulicy Międzyrzeckiej, albo przejazdu kolejowego w ul. Siedleckiej. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.