Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Przystanek Kuchnia czeka na mieszkańców Łukowa

wiadomosci Jeszcze do 18 maja (sobota) mieszkańcy Łukowa mają możliwość, aby odwiedzić Przystanek Kuchnia IKEA. W specjalnie zaaranżowanym niebieskim kontenerze, stojącym w parku miejskim przy fontannie, można znaleźć inspiracje i pomysły na urządzenie swojej kuchni,

Artykuł sponsorowany

Opublikowano: 15 maja 2019 19:36 | Aktualizacja: 15 maja 2019 19:36

Osoby, które chcą poznać funkcjonalne rozwiązania IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami na temat tej wyjątkowej przestrzeni, mogą przyjść bez zapisów. W kontenerze czeka na nich konsultant, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. Przystanek Kuchnia będzie otwarty od 10:00 do 13:30 oraz od 14:30 do 20:00.

W środku znajduje się zaaranżowana kuchnia, która jest doskonalą inspiracją i dowodem, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Znajdują się tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. Każdy może wejść do środka, obejrzeć kuchnię i sprawdzić jej funkcjonalność.

Szczegóły dostępne na: www.przystanekkuchnia.pl.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.