„Rekord dla Niepodległej” w Radoryżu Smolanym

wiadomosci Uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym włączyli się w ogólnopolską akcję "Rekord dla Niepodległej".

Łuków24

Opublikowano: 14 listopada 2018 10:47 | Aktualizacja: 14 listopada 2018 10:47

9 listopada punktualnie o godz. 11.11 w wielu szkałach w kraju rozbrzmiały słowa Mazurka Dąbrowskiego. Tego dnia obchodzona była akcja „Rekord dla Niepodległej”, której celem było jak najliczniejsze odśpiewanie hymnu państwowego przez uczniów oraz pracowników szkół.

Do ogólnopolskiej inicjatywy włączył się również Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, który wykonał Mazurka Dąbrowskiego w jego czterozwrotkowej wersji. Hymn śpiewali uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, a wydarzenie uświetniła defilada szkolnego Pododdziału Honorowego.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.